Na czym polega Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej?


 • Przeprowadzimy realistyczny trening rozmowy rekrutacyjnej.  Przygotujesz się do odbycia właściwej rozmowy kwalifikacyjnej ze swoim potencjalnym pracodawcą.
 • Symulację rozmowy realizujemy za pośrednictwem komunikatora (np. Skype).
 • Po zakończeniu szkolenia otrzymasz raport, w którym zawrzemy informacje na temat przebiegu rozmowy oraz obszarów wymagających poprawy.

Realizacja Przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej w 4 krokach


 • Składasz zamówienie (dołącz także swoje CV i ofertę pracy, jeśli takową posiadasz).
 • Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo, ustalamy dogodny termin realizacji usługi.
 • Przeprowadzamy 90-minutową symulację rozmowy kwalifikacyjnej – oceniamy Twoje zachowanie i odpowiedzi na zadane pytania oraz opowiadamy, jak pozytywnie zaprezentować się pracodawcy.
 • Przesyłamy mailowo informację zwrotną (w postaci raportu) na temat odbytej rozmowy.

 

Zamawiając Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej zyskujesz

UMIEJĘTNOŚĆ ODPOWIEDZI...


na „trudne” pytania, zadawane podczas rozmów rekrutacyjnych.

WIEDZĘ...


o przebiegu rozmów rekrutacyjnych.

RAPORT ...


ze wskazaniem obszarów wymagających poprawy – opracujemy konkretne wskazówki i przykładowe odpowiedzi.

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ

Opinie naszych klientów

 • Piotr (Manager, logistyka), dn. 14.10.2015 r.

  Bardzo dobrze przygotowaliście mnie do rozmowy w sprawie pracy. Wiele pytań z naszego treningu i faktycznej już rozmowy właściwie powtórzyło się. Momentami miałem wrażenie że rekrutująca mnie pani z HR swojego fachu uczyła się u Państwa 🙂 W efekcie dostałem propozycję pracy. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5862268
 • Monika (Key Account Manager) , dn. 29.03.2015 r.

  Na spotkaniu z Wami poznałam wiele skutecznych metod i trików jak zachowywać się i zapanować nad swoimi emocjami podczas rozmów. Dziękuję” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/4556914
 • Ania (Ubezpieczenia), dn. 23.03.2015 r.

  To jest to czego chciałam, konkretne informacje i porady od osób, które pomogły mi w znalezieniu pracy. Dziś obejmuję stanowisko agenta ubezpieczeniowego. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/4813911
 • Maja (Doradca Klienta, FMCG), dn. 20.03.2015 r.

  Firma przygotowująca w pełni do rozmowy kwalifikacyjne. Polecam.” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/4793695
 • Więcej opini na

  Słucham swoich klientów

Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej

Rozmowa kwalifikacyjna to bardzo stresujący moment, od którego może zależeć przebieg naszej kariery zawodowej. Każdy chociaż raz w życiu zastanawiał się jak się zachować na rozmowie kwalifikacyjnej, co zrobić z rękami, jak przekonać rozmówcę, że jest najlepszym kandydatem na dane stanowisko. Chcesz mieć pewność, że zrobisz pozytywne wrażenie na osobie prowadzącej rekrutację? Interesuje Cię nie tylko doskonałe zaprezentowanie swoich umiejętności czy przedstawienie przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej, ale także zadbanie o pozostałe aspekty, takie jak mowa ciała czy odpowiedni ubiór? Skorzystaj z naszej pomocy – pokażemy Ci jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej!

Rozmowa z pracodawcą – profesjonalne przygotowanie to podstawa!

Nie wiesz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? To już nie problem, zaufaj naszym ekspertom, którzy służą fachowym doradztwem w tym zakresie! Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne, weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty związane z ogłoszeniem oraz specyfikę danej branży lub pracodawcy i nauczymy Cię, jak się zachować na rozmowie kwalifikacyjnej. Już teraz złóż zamówienie, a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły. Zaczniemy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu zawodowego, dzięki czemu ustalimy Twoje najmocniejsze strony, kompetencje oraz umiejętności, a Ty poczujesz się pewniej! Później przejdziemy do 1/5 godzinnej symulacji prawdziwej rozmowy, w której trakcie zdobędziesz praktyczne umiejętności. Z naszą pomocą nie straszna żadna rozmowa o pracę!

Jak się przygotować – rozmowa w sprawie pracy

Dzięki praktycznym ćwiczeniom rozmowa z pracodawcą przebiegnie w miłej atmosferze, a Ty zrobisz bardzo dobre wrażenie na rekruterze, co pozwoli Ci zdobyć wymarzone stanowisko. Zapomnij o stresie i nerwowym oczekiwaniu – zacznij działać! Skontaktuj się z nami, a pokażemy Ci jak prowadzić rozmowę kwalifikacyjną w wymarzonej branży

zwiń
Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej