Na czym polega Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej?


 • Przeprowadzimy realistyczny trening rozmowy rekrutacyjnej.  Przygotujesz się do odbycia właściwej rozmowy kwalifikacyjnej ze swoim potencjalnym pracodawcą.
 • Symulację rozmowy realizujemy za pośrednictwem komunikatora (np. Skype). Dokładamy wszelkich starań, by była ona realistyczna. To skuteczny trening, który przygotuje Cię do trudnej sytuacji, gdy znajdziesz się już w swojej wymarzonej firmie. 
 • Po zakończeniu szkolenia otrzymasz raport, w którym zawrzemy informacje na temat przebiegu rozmowy oraz obszarów wymagających poprawy, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Wskażemy Ci najważniejsze błędy, jakie popełniłeś, podpowiemy, czego powinieneś unikać oraz wypunktujemy, jakie Twoje zalety pasują do stanowiska, na które aplikujesz i jak je uwydatnić, byś dobrze wypadł w oczach rekrutera.

Realizacja Przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej w 4 krokach


 • Składasz zamówienie dołączając także swoje CV (sprawdź jak napisać dobre CV) i ofertę pracy, jeśli takową posiadasz). Dzięki temu zaaranżujemy ćwiczenia tak, by nasz pracownik zachowywał się, jak Twój potencjalny pracodawca. Wirtualne spotkanie z nami odbędzie się jak modelowa rekrutacja na stanowisko, które Cię interesuje. Im więcej szczegółów nam przekażesz, tym lepiej będziemy mogli przygotować się do rozmowy i sprawić, że będzie ona wyglądała podobnie do tej, która czeka Cię naprawdę.
 • Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo, ustalamy dogodny termin realizacji usługi.
 • Przeprowadzamy 90-minutową symulację rozmowy kwalifikacyjnej – oceniamy Twoje zachowanie i odpowiedzi na zadane pytania oraz opowiadamy, jak pozytywnie zaprezentować się pracodawcy.
 • Przesyłamy mailowo informację zwrotną (w postaci raportu) na temat odbytej rozmowy.

Zamawiając Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej zyskujesz

UMIEJĘTNOŚĆ ODPOWIEDZI...


na „trudne” pytania zadawane przez rekrutera na rozmowie kwalifikacyjnej

WIEDZĘ...


jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy

RAPORT ...


ze wskazaniem obszarów wymagających poprawy – opracujemy konkretne wskazówki i przykładowe odpowiedzi.

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • Piotr (Manager, logistyka), dn. 14.10.2015 r.

  Bardzo dobrze przygotowaliście mnie do rozmowy w sprawie pracy. Wiele pytań z naszego treningu i faktycznej już rozmowy właściwie powtórzyło się. Momentami miałem wrażenie że rekrutująca mnie pani z HR swojego fachu uczyła się u Państwa 🙂 W efekcie dostałem propozycję pracy. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5862268
 • Monika (Key Account Manager) , dn. 29.03.2015 r.

  Na spotkaniu z Wami poznałam wiele skutecznych metod i trików jak zachowywać się i zapanować nad swoimi emocjami podczas rozmów. Dziękuję” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/4556914
 • Ania (Ubezpieczenia), dn. 23.03.2015 r.

  To jest to czego chciałam, konkretne informacje i porady od osób, które pomogły mi w znalezieniu pracy. Dziś obejmuję stanowisko agenta ubezpieczeniowego. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/4813911
 • Maja (Doradca Klienta, FMCG), dn. 20.03.2015 r.

  Firma przygotowująca w pełni do rozmowy kwalifikacyjne. Polecam.” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/4793695
 • Więcej opini na Słucham swoich klientów

Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną?

Rozmowa kwalifikacyjna to bardzo stresujący moment, od którego może zależeć przebieg naszej kariery zawodowej. Każdy chociaż raz w życiu zastanawiał się – po znalezieniu idealnej oferty pracy – co należy wiedzieć, jak się zachować na rozmowie kwalifikacyjnej i o czym będzie, jak wybrać odpowiedni strój, co zrobić z rękami i jak przekonać rozmówcę, że jest najlepszym kandydatem na dane stanowisko. Chcesz mieć pewność, że w trakcie rozmowy zrobisz dobre pierwsze wrażenie na osobie prowadzącej rekrutację ? Interesuje Cię nie tylko doskonałe zaprezentowanie swoich umiejętności czy przedstawienie przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej, ale także zadbanie o pozostałe aspekty, takie jak wiedza o tym czym zajmuje się dana firma, mowa ciała czy odpowiedni ubiór? Skorzystaj z naszej pomocy – pokażemy Ci jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, by zostać zatrudnionym na wymarzonym stanowisku! Na rynku panuje duża konkurencja. Wielu kandydatów dysponuje imponującymi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem. Rywalizacja często nie jest łatwa, dlatego warto inwestować w siebie i zyskać świadomość pozwalającą na stworzenie wizerunku osoby zmotywowanej do pracy, zaangażowanej i zorientowanej na cel. Pomaga w tym również oferowany przez nas coaching kariery.

przygotowania do rozmwy kwalifikacyjnej

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą – profesjonalne przygotowanie to podstawa!

Nie wiesz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? To już nie problem, zaufaj naszym ekspertom, którzy służą fachowym doradztwem w tym zakresie! Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne, weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty związane z ogłoszeniem oraz specyfikę danej branży, lub firmy i pracodawcy i nauczymy Cię, jak się zachować na rozmowie kwalifikacyjnej. Już teraz złóż zamówienie, a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły. Zaczniemy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu zawodowego, dzięki czemu ustalimy Twoje najmocniejsze strony, kompetencje oraz umiejętności, a Ty poczujesz się pewniej! Później przejdziemy do 1/5 godzinnej symulacji prawdziwej rozmowy, dzięki temu zdobędziesz praktyczne umiejętności. Z naszą pomocą nie straszna żadne pytanie rekrutacyjne i rozmowa o pracę!

Jak się przygotować – rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy

Dzięki praktycznym ćwiczeniom rozmowa z pracodawcą przebiegnie w miłej atmosferze, a Ty zrobisz bardzo dobre wrażenie na rekruterze, co pozwoli Ci zdobyć wymarzone stanowisko. Zapomnij o stresie i nerwowym oczekiwaniu – zacznij działać! Skontaktuj się z nami, a pokażemy Ci jak prowadzić rozmowę kwalifikacyjną do wymarzonej firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna oparta o kompetencje – Competency based interview

Wiele osób myśli, że spotkanie kwalifikacyjne to walka z rekruterem, w której orężem jest zdolność posługiwania się manipulacją i zmyśleniami. To najczęściej popełniany błąd przez kandydatów. Niemal zawsze takie nastawienie kończy się rozczarowaniem, bo firma wybiera kogoś innego. Przekonamy Cię, że przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej nie polega na tym, by nauczyć się pięknie kłamać, wymyślać wydarzenia ze swoją osobą, które nigdy nie miały miejsca i chwalić się nierzeczywistymi osiągnięciami. Sukces zanotujesz, jedynie mówiąc prawdę o swoich kompetencjach. Pokażemy Ci, jak je prezentować i na które aspekty zwracać uwagę. Powinieneś efektywnie wykorzystać czas, skupiać się wyłącznie na konkretach, unikać chwalenia się cechami nieistotnymi dla danego stanowiska. Podpowiemy Ci, jak udowodnić, że rzeczywiście masz kwalifikacje.

Nawet jeśli wcześniej, w trakcie spotkania, uda Ci się nabrać potencjalnego pracodawcę, że dysponujesz umiejętnościami, których w istocie nie posiadłeś, to po czasie szybko wyjdzie to na jaw w trakcie pierwszych Twoich dni w firmie. Pamiętaj, że zazwyczaj podpisuje się umowę próbny okres czasu. Jak myślisz, jeśli okaże się, że jesteś inną osobą, niż przedstawiałeś to podczas rozmowy rekrutacyjnej, to czy utrzymasz posadę? Zapewne nie.

Dlatego musisz uwydatniać swoje prawdziwe mocne strony, które później wykorzystasz w pracy. Naszym zadaniem jest nauczyć Cię takiego selekcjonowania informacji o sobie i sposobu ich przekazywania, który pozwoli Ci budować wizerunek kompetentnego kandydata. W trakcie treningu dowiesz się, jak posługiwać się językiem korzyści, jakie pułapki może zastawić na Ciebie przedstawiciel HR oraz jak zachowywać się, by w nie nie wpaść. Zapoznasz się też z technikami perswazji, które warto stosować.

Przed rozmową kwalifikacyjną sprawdź swój wizerunek w sieci

Wiele osób szukających zatrudnienia, nawet nie zdaje sobie sprawy, że rekruter może sprawdzać ich obecność w sieci, śledzić portale społecznościowe i weryfikować wiarygodność przygotowanego CV. Musisz zatem uważać, co publikujesz. Na spotkaniu z naszym pracownikiem dowiesz się, jakie wpisy pomogą Ci w rekrutacji, a które zaszkodzą. Profesjonalne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, które proponujemy, uwzględnia również wskazówki kreowania wizerunku w internecie. Dowiesz się, jak prowadzić social media, by stawiać się w korzystnym świetle.

przygotowanie CV na rozmowę kwalifikacyjną

Najczęściej zadawane pytania na rozmowie kwalifikacyjnej

W trakcie spotkania z przyszłym pracodawcą będziesz musiał odpowiedzieć na wiele pytań. Część z nich zapewne już znasz, bo zadaje je niemal każda osoba prowadząca rozmowę o pracę. Z pozoru łatwo jest się do nich przygotować. W sieci znajdziesz mnóstwo porad dotyczących tego, jak dobrze wypaść. Jednak korzystanie z takich wskazówek to pułapka i największy błąd, jaki możesz popełnić. Stosowanie się do takich podpowiedzi sprawi, że będziesz sztampowy, nie wyróżnisz się na tle konkurentów. Nasze szkolenie wyposaży Cię w wiedzę psychologiczną. Pomożemy Ci zrozumieć, czego oczekuje rekruter i co chciałby usłyszeć.

Rozmowa kwalifikacyjna – przygotuj się do pytania o zarobki

Wynagrodzenie to trudny punkt spotkania. Zapewne chcesz otrzymać godną zapłatę, ale obawiasz się wskazać oczekiwaną kwotę, bo nie chcesz przegrać rywalizacji z tańszym konkurentem. Pamiętaj, żeby zawsze podawać tzw. widełki, które zwiększą szansę, że zmieścisz się w budżecie przewidzianym przez pracodawcę. Wypłata musi zapewnić Ci możliwość utrzymania się, dlatego nie możesz godzić się na niekorzystny dla Ciebie kompromis, szczególnie jeśli masz już doświadczenie.

Początkujący często nie mają wyboru, zależy im, żeby podjąć pierwszą pracę i zacząć budować swoją karierę. Jeżeli jednak nie należysz do nich, możesz stawiać warunki. Podpowiemy Ci, jak przekonać rekrutera, że firma powinna zgodzić się na Twoje oczekiwania finansowe. Największym błędem jest powiedzenie kwoty i poprzestanie na tym. Twoim zadaniem jest argumentacja, że to, co wniesiesz na dane stanowisko, warte jest wyceny, jaką przeprowadziłeś. Nauczymy Cię tego.

Ćwicz przed rozmową kwalifikacyjną

Trening czyni mistrza, dlatego warto przetestować przyswojone informacje i sprawdzić, jak można je wykorzystać w praktyce. Nasz specjalista przeprowadzi realistyczną symulację rozmowy kwalifikacyjnej, będzie zadawał najważniejsze pytania, zarówno te oczywiste, jak i mniej popularne, a nawet całkowicie nieoczekiwane, i weryfikował wiarygodność Twoich odpowiedzi. Dzięki temu wyćwiczysz nawyk klarownego formułowania wypowiedzi, zwracania uwagi na najważniejsze aspekty i nabierzesz pewności siebie. Postaraj się przypomnieć sobie zdobyte doświadczenia,  a podczas prawdziwego spotkania rekrutacyjnego będzie Ci łatwiej opanować stres.

 Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej – podsumowanie

Żeby dostać pracę, ważne jest żebyś przekonał rekrutera, że jesteś najlepszym kandydatem na oferowane stanowisko. Nie jest to łatwe zadanie. Nawet jeśli masz odpowiednie wykształcenie, dysponujesz wymaganymi umiejętnościami i możesz pochwalić się doświadczeniem, musisz dobrze zaprezentować się w rozmowie z pracodawcą. Pomoże Ci w tym nasze szkolenie. Na kursie dowiesz się, w jaki sposób przedstawiać swoje kompetencje. Poznasz skuteczne techniki budowania pozytywnego wizerunku i przećwiczysz ich stosowanie. Wskażemy Ci, jak przygotować się do rozmowy, by uzyskać wymarzoną posadę.

Skorzystaj z naszych usług i osiągnij wyższy poziom swojej kariery!

Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej