Na czym polega Coaching zmiany pracy?


 • Coaching kariery to unikatowy program dedykowany osobom, które chcą szybko i skutecznie znaleźć bądź zmienić pracę.
 • Etapy realizacji

Analiza Twojej kariery – sporządzimy kompleksową analizę Twojego profilu zawodowego, sytuacji zawodowej, doświadczenia i kwalifikacji. Wspólnie określimy cel zawodowy i kierunek rozwoju kariery.

Profesjonalne CV i list motywacyjny – przygotujemy indywidualne i skuteczne dokumenty aplikacyjne w języku polskim. Tworzone przez nas CV i LM to spersonalizowane projekty wyróżniające się czytelną i przejrzystą grafiką oraz przygotowaną od podstaw częścią merytoryczną, dopasowaną do wymagań docelowego stanowiska.

Profil na serwisie zawodowym – opracujemy Twoje wirtualne CV. Przygotujemy profil na LinkedIn lub Goldenline, a także podpowiemy, jak rozwijać sieć kontaktów, dotrzeć do pracodawców i headhunterów.

Strategia poszukiwania pracy – pokażemy, jak skutecznie szukać nowych możliwości zatrudnienia i budować swój profesjonalny wizerunek na rynku pracy.

Propozycje pracodawców – przygotujemy wykaz potencjalnych firm i headhunterów, którzy byliby zainteresowani Twoją aplikacją i nawiązaniem współpracy.

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej – zorganizujemy dla Ciebie szkolenie, dzięki któremu przygotujesz się do bezpośredniego spotkania z pracodawcą. Opracujemy spersonalizowany zestaw pytań i przeprowadzimy, za pomocą komunikatora Skype, półtoragodzinną symulację rozmowy kwalifikacyjnej.

Motywacja i wsparcie – będziemy w stałym kontakcie po to, aby Cię na bieżąco wspierać i motywować w realizacji strategii poszukiwania pracy.

 • Czas trwania programu zależy od Twojej indywidualnej sytuacji i preferencji. Zależy nam na konsekwentnym wykonaniu poszczególnych etapów.
 • Coaching zmiany pracy realizowany jest telefonicznie/mailowo/za pośrednictwem Skype. Nie musisz wychodzić z domu, gdyż usługę wykonujemy w dogodnych dla Ciebie terminie i formie. Dołącz do grona Klientów, którzy dzięki naszemu wsparciu zdobyli upragnioną pracę.

Realizacja Coachingu zmiany pracy w 4 krokach


 • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
 • Realizujemy krok po kroku opisane wyżej etapy usługi.
 • Odbywamy z Tobą sesje telefonicznie lub poprzez Skype’a. Po każdym spotkaniu umawiamy się na następny termin.
 • Otrzymujesz od nas niezbędne materiały.

 

Zamawiając Coaching zmiany pracy zyskujesz

PROFESJONALNE WSPARCIE ...

i trening zdobywania nowej pracy. Motywujemy do konkretnych działań. Wskazujemy sprawdzone rozwiązania.

OPIEKĘ EKSPERTÓW HR...

którzy samodzielnie prowadzą rekrutacje i headhunting. Posiadamy wiedzę, którą chętnie się z Tobą podzielimy.

KONKRETNE UMIEJĘTNOŚCI...

pozwalające zmienić pracę i budować wizerunek zawodowy. Nauczymy Cię, w jaki sposób dotrzeć do pracodawcy i sprzedać swoje kompetencje.

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • Małgorzata Jasięga (Senior Process Engineer), dn. 14.07.2021 r.

  „Dziękuję Pani Joannie za kompleksową pomoc w zmianie pracy. Ota fakt, czyli skuteczność: znaleziona praca w 3 miesiące, stworzone indywidulane CV-od 15 lat nie poszukiwałam pracy, stworzenie e-profilu zawodowego, stworzenie siatki kontanktów Head Hunter, dzięki czemu dotarłam do interesującej mnie pracy. Pani Asia uswiadomiła mi moje kompetencje, jakie inne role mogę przyjąć na podstawie zdobytego już doświadczenia. Mam okazję do rozwoju, a zmiana roli ze specjalisty na zarządzanie, zmiana wielkości firmy przy zachowaniu profilu/branży spowodowała, że poczułam wiatr w żaglach:)” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/16995164
 • Karolina Dz. (KAM, FMCG), dn. 12.10.2019 r.

  „Miałam ogromną przyjemność korzystać już kilkukrotnie z usług „Kreatorzy Kariery.pl” i za każdym razem jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana! Pani Joanna zawsze podchodzi bardzo indywidualnie do każdego projektu, do tego z dużym zaangażowaniem i rynkowym wyczuciem. Highly recommended!” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/13592030
 • Małgorzata (RKS – branża farmaceutyczna), dn. 21.08.2016 r.

  ” Firma kompetentna i profesjonalna, na bardzo wysokim poziomie – w każdym obszarze świadczonych usług. Kultura i indywidualne podejście do klienta, pozwala na zakwalifikowanie firmy ” KreatorzyKariery.pl”, do absolutnie godnych polecenia. Usługi świadczone przez firmę, pozwalają klientowi na uzyskanie konkretnych, oczekiwanych efektów.” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/7589476
 • Adam (Dyrektor Kontraktu – branża budowlana), dn. 30.03.2016 r.

  ” Do usługi, którą wykupił w ramach outplacementu, mój były już pracodawca nie podszedłem początkowo zbyt poważnie. Wziąłem to za swoistą kurtuazję P. Prezesa względem mnie i chciałem jak najszybciej mieć to za sobą. Za to też chciałem Państwa tutaj oficjalnie przeprosić. Uważałem że ponad 20 lat pracy w tym 9 i pół na stanowiskach dyrektorskich oraz przede wszystkim konkretne kwalifikacje wynikające z posiadanych państwowych uprawnień i 2 ukończonych kierunków technicznych, są zupełnie adekwatne na krajowym rynku pracy. To był duży błąd w moim myśleniu, który P. Joanna wraz ze swoim zespołem zmienili. Podkreślenia warte jest kompleksowe podejście w przeprowadzaonym coachingu do mnie jako klienta. Okazało się, że nawet taki detal jak właściwie nazwane konto email ma znaczenie. Mało tego, powieninem chcieć więcej, niż miałem dotychczas – w sensie rangi stanowiska, wynagrodzenia, benefitów. Dużym wyzwaniem było przekonanie mnie do takiego sposobu myślenia, uwzględniając ówczesną sytuację. To też się Państwu udało. Program jest kompleksowym rozwiązaniem, który uczy zdobywać nowe stanowiska, wyposaża w całą gamę środków temu służących i daje opiekę doświadczonego doradcy. Najważniejszy jest jednak efekt, który oceniam bardzo wysoko, Zajmuję obecnie nowe i nie ukrywam, że dużo lepsze od poprzedniego stanowisko w firmie będącej liderem branży w Polsce. Dziękuję za wsparcie i serdecznie polecam, Adam S.” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/6862525
 • Daga (Front-End Developer), dn. 10.02.2016 r.

  „Program dostałam w prezencie od męża. Chyba po prostu miał mnie dosyć w domu  🙂 i postanowił wysłać do pracy :))). Pisząc jednak bardziej poważnie stwierdzam, że dzięki Coachingowi wróciłam na rynek pracy. Mało tego, zmieniłam dotychczasową branżę i stanowisko. Udało mi się otrzymać ciekawą ofertę od firmy w której zawsze chciałam pracować. Ogromna zasługa w tym P. Asi, która poprowadziła mnie do tego celu. Dziękuję serdecznie!” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/6577416
 • Dawid (Business Development Manager), dn. 20.10.2015 r.

  ” Od miesiąca pracuję w cenionej firmie na stanowisku business development manager i to w dużej mierze dzięki Wam. Pokazaliście mi jak zainteresować przyszłego pracodawcę, zweryfikowaliście moje kompetencje. Rekomenduję Pana Gerarda jako profesjonalnego coacha kariery!” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/5894184
 • Tomek W. (Sales Manager), dn. 12.08.2015 r.

  ” Pani Asia zrealizowała ze mną kompleksowy program coachingowy. Dzięki czemu otworzyły mi się nowe możliwości rozwoju zawodowego, których nie do końca byłem świadomy. Obecnie mam realne możliwości zaistnienia na innych stanowiskach, również w odmiennych od dotychczasowych branżach. Godnym podkreślenia jest fakt, że poszczególne etap usługi faktycznie dawały mi to co było zapowiedziane. Np. kilka ze wskazanych mi firm wyraziło zainteresowanie moją osobą. Odbywam dzięki temu perspektywiczne spotkania rekrutacyjne. Polecam coaching w KreatorzyKariery – za profesjonalizm i realne efekty. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5528972
 • Więcej opini na Słucham swoich klientów
Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Coaching zmiany pracy