Czym jest CV Programisty?

 • CV Programisty – usługa przygotowania profesjonalnego CV, które w atrakcyjny sposób przedstawi Twoją kandydaturę pracodawcy i zwiększy szansę zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
 • Indywidualnie oraz atrakcyjnie opracowana część merytoryczna i graficzna, dostosowana do stanowiska i specyfiki branży. Dokumenty piszemy od nowa. Nie przepisujemy dotychczasowego CV!
 • CV które wyróżni Cię na tle innych kandydatów. Wyrażone językiem korzyści przekona rekruterów.
Przykłady stworzonych przez nas CV

Poniżej przykłady stworzonych przez nas CV w układach kompetencyjnym i chronologiczno-kompetencyjnym.

Idealne CV Programisty – ważne elementy w treści

Profil zawodowy

Profil zawodowy w CV Programisty – powinien być krótką i zwięzłą informacją na temat tego: kim jesteś, jakie posiadasz kompetencje oraz jaki masz cel zawodowy. Profil powinien zawierać kilka zdań, które są syntetycznym opisem drogi zawodowej.

Przykładowy profil daje odpowiedzi na następujące pytania:

Kim jesteś? Ukończyłem studia inżynierskie na kierunku Informatyka na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Jakie posiadasz kompetencje? Mam 3 letnią praktykę na stanowisku Junior Software Tester. Pracowałem w następujących technologiach SQL, HTML5 i jQuery.

Jakie jest Twój cel zawodowy? Wyspecjalizowałem się w stosowaniu narzędzi Java, dlatego chcę pracować na stanowisku Java Developer.

Sukcesy zawodowe

Sukcesy zawodowe – nie bądź fałszywie skromny. Napisz o swoich osiągnięciach zawodowych. Pracodawcy często poszukują ludzi wychodzących poza ramy swoich obowiązków. Oczywiście objętość tej sekcji w CV musi być dostosowana do długości dokumentu. Zwykle jednak wystarczą 2-4 pozycje. Opisy nie powinny być nadmiernie rozbudowane, ale z ich treści powinno się móc wywnioskować, co było istotą osiągniecia.

Przykłady osiągnięć zawodowych:

Doprowadzenie do terminowej realizacji projektu dla jednego z kluczowych klientów. Zoptymalizowanie narzędzia archiwizującego dane, pozwalające 7-krotnie skrócić czas pracy.

Nadzór nad projektem budowy i implementacji systemu ERP w języku PROGRESS 4GL. Uzyskanie oszczędności w wysokości 15% w stosunku do założeń budżetu projektu.

Umiejętności

Umiejętności – należy w zwięzły i czytelny sposób przedstawić informacje na temat znanych technologii, środowisk programistycznych, programów, bądź sprzętu komputerowego.

Można zrobić to w formie tabeli:

Networking

TCP/IP, LAN/WAN, VSS, IPsec/SSL, WLAN/802.11, NAT

Hardware

CISCO, Citrix, HP, IBM, DELL

Software

Software Cisco Prime Infrastructure, SNMP, NetFlow, VMWare

Systems

Linux, IOS

CV Programisty
W CV Programisty ważne jest wskazanie znanych technologii.

Zadania na danym stanowisku

Zadania na danym stanowisku – nie warto przepisywać swojego zakresu obowiązków. W większości przypadków tego typu dokumenty są bardzo szczegółowe i niestety nie zawsze odpowiadają stanowi faktycznemu. Skup się na pokazaniu 4-8 kluczowych zadań realizowanych na danym stanowisku.

Przykładowo:

05.2014 – obecnie. Starszy Programista.NET. KOMPMIXPRO S.A. Warszawa.

 • Tworzenie i rozwój oprogramowania w środowisku Visual Studio .NET.
 • Analiza funkcjonowania oraz poprawa błędów w istniejącym już oprogramowaniu.
 • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania.
 • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej tworzonego oraz rozwijanego oprogramowania.

Wykształcenie

Wykształcenie – nie zawsze jest to wykształcenie kierunkowe, co wynika ze specyfiki branży. W przypadku studiów podaj nazwę uczelni, kierunek i uzyskany tytuł. Możesz pokusić się o podanie informacji na temat pracy dyplomowej, bądź szczególnych osiągnięć w toku nauki. Warto to zrobić gdy nie mamy bardziej istotnych kompetencji. W przypadku wykształcenia średniego podajemy nazwę szkoły pomaturalnej, bądź policealnej.

Przykładowo:

10.2009 – 06.2015

Politechnika Warszawska

Kierunek: Systemy informatyczne. Uzyskany tytuł: Inżynier.

Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia – w przypadku branży IT często posiadają dużo większą wartość, niż wykształcenie akademickie. Powinniśmy podać nazwę kursu, jednostkę szkolącą oraz datę ukończenia. Podajemy kursy związane z pracą zawodową. Nie wszystko jest istotne. Podawanie kursów sprzed 10 lat, szczególnie jeżeli wiedza tam nabyta wyszła z użycia, nie ma sensu.

Przykładowo:

21.07.2015 – CCIE Routing and Switching.

Języki obce

Języki obce – podajemy jaki język znamy i w jakim stopniu. Można posiłkować się klasyfikacją Rady Europy, gdzie poziomy znajomości są określone symbolami od A1 do C2. Jeżeli posiadamy certyfikaty potwierdzające poziom znajomości, należy podać ich nazwę i datę uzyskania.

Przykładowo:

Język angielski – znajomość na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie. CAE, 11.2015, Poznań.

Profesjonalne CV programisty
CV Programisty powinno zawierać informacje na temat poziomu znajomości języków obcych.

Zainteresowania

Zainteresowania – warto podać zainteresowania, które wiążą się z pracą zawodową. Można również pokazać inne, które stawiają nas w pozytywnym świetle.

Przykładowo:

Programowanie sterowników PLC SIEMENS Simatic s7.

Bieganie – zdobycie korony polskich maratonów.

Wolontariat

Wolontariat – jeżeli działamy w organizacjach pozarządowych, poświęcamy czas inicjatywom społecznym, to warto o tym napisać. Jeżeli dołożyliśmy kilka złotych do puszki podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy akcji Caritasu, to nie jest to wolontariat.

Przykładowo:

Organizuję akcje zbiórki żywności i leków na rzecz krajów Trzeciego Świata w ramach działalności w Polskim Czerwonym Krzyżu.

Etapy realizacji CV Programisty

 • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
 • Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje zawodowe o dogodnej dla Ciebie porze, w celu poznania m.in. posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Skonsultujemy z Tobą cel zawodowy. 
 • Tworzymy indywidualną szatę graficzną oraz treść Profesjonalnego CV.Otrzymasz dokumenty, dzięki którym zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną! Możesz je samodzielnie edytować w przyszłości.
 • Gwarancja Jakości! Pracujemy do momentu Twojej 100% akceptacji. 

Zamawiając profesjonalne CV programisty zyskujesz

Pewność...

że CV Programisty jest profesjonalnie przygotowane, ponieważ nad Twoim zamówieniem pracują praktycy w obszarze HR.

Skuteczność...

Wiemy jak pisać CV – ponad 90% naszych klientów, którzy skorzystali z usługi przygotowania Profesjonalnego CV otrzymuje zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne!

Wiarygodność...

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców. Potrafimy właściwie zaprezentować Twoją osobę, ponieważ sami prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych.

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • Wojtek (ASP.NET Developer), dn. 23.09.2018 r.

  „Usługa zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami , szybko i bardzo profesjonalnie , kontakt bardzo dobry , końcowy efekt przerósł moje oczekiwania , w pełni polecam” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/11469410
 • wioolla (Frontend Developer), dn. 07.06.2017 r.

  „Pracownicy szybko się kontaktują z klientem, można wybrać sobie formę kontaktu wygodna dla siebie, e-mail lub telefonicznie. Ładnie i profesjonalnie przygotowane CV, pracodawcy szybko reagowali na moją kandydaturę. Warto skorzystać, polecam” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/8955959
 • kasia, dn. 20.09.2016 r.

  ” CV i LM zostały przygotowane w sposób profesjonalny i są dopasowane do moich potrzeb. Dokumenty są przejrzyste, a ich treści ściśle związane ze stanowiskiem, o które się ubiegam. Osoba tworząca CV bardzo kompetentna, uprzejma i dyspozycyjna. Polecam:-) (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/7742887
 • Adi, (IT) dn. 11.02.2016 r.

  ” Odkryliście moje mocne strony. Bardziej uwierzyłem w swoje możliwości i zacząłem aplikować na stanowiska w IT. Zdziwiłem się ponieważ zacząłem otrzymywać zaproszenia i to z całkiem sensownymi propozycjami pracy. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/6583112
 • rosmic1988, dn. 27.11.2014 r.

  ” Dziękuję za konkretne dokumenty, które pomogły mi w awansie wewnętrznym. Michał (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/4211683
 • Radosław W. (Dyrektor w branży IT), dn. 17.09.2014 r.

  ” Przygotowane CV jest zdecydowanie inne i nie ukrywam lepsze niż moje poprzednie. List rzcezywiście jest bardzo konkretny, nie ma tam lania wody, ale same fakty. Realizację bonusowego profilu także oceniam pozytwnie. . Teraz widzę, że sposób i forma przygotowania dokumentów aplikacyjnych ma duże znaczenie. Obserwuję to po zwiększonym zaintersaowaniu pracodawców. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/3874778
 • SZOGUN, dn. 28.07.2014 r.

  ” POLECAM W 100%. PROFESJONALNE DORADZTWO, KONTAKT Z KLIENTEM A NA SAM KONIEC SATYSFAKCJONUJĄCE CV. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/3624948
 • Więcej opinii na

  Słucham swoich klientów
Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Profesjonalne CV