Kim jesteśmy?


KreatorzyKariery.pl to licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia nr rej. 6926). Dziewiąty rok wspieramy naszych Klientów w realizacji celów zawodowych i biznesowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów - psychologów, coachów, doradców kariery, doradców zawodowych oraz rekruterów.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

W swoich codziennych działaniach wspieramy wyższą kadrę zarządzającą, menadżerów i specjalistów w realizacji ich celów zawodowych. Rekrutujemy, szkolimy i realizujemy outplacement.

Proponujemy konkretne, indywidualne i skuteczne rozwiązania. Nieustannie podnosimy jakość naszych usług.

Co nas wyróżnia?


Indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego nie stosujemy gotowych rozwiązań. Każdy klient jest wyjątkowy, tak jak jego sytuacja.  Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, informując o etapach usługi. Uważnie słuchamy, analizujemy. Dobieramy skuteczne rozwiązania.

Skuteczność. To nie są puste słowa, to fakt. Potwierdzają to nasi klienci, którzy odnieśli sukces. Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie Opineo.pl. 100% klientów poleca nasze usługi i naszą firmę. Sprawdź sam.

Najwyższa jakość. W naszych działaniach dążymy do perfekcji, cechuje nas profesjonalizm i kreatywność. Ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego w swych działaniach kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, poufność, odpowiedzialność. Pracujemy do momentu pełnej satysfakcji z wykonanej usługi.

 

Jakie usługi oferujemy?


Doradztwo w karierze:

Research ofert pracy - to usługa dla osób, które chcą dotrzeć do ukrytego rynku pracy. Nie wiedzą jak szukać ofert pracy, kontaktów do osób decyzyjnych, head hunterów.

Audyt Kompetencji - to ocena Twojego potencjału zawodowego na podstawie testów psychometrycznych Hogan Assessment Systems. Jest to usługa dedykowana menadżerom i specjalistom, którzy chcą poznać swoje mocne i słabe strony oraz predyspozycje i przeszkody w osiągnięciu sukcesu zawodowego.

Coaching Zmiany Pracy - jest dedykowany menadżerom i specjalistom, którzy chcą szybko znaleźć nowe zatrudnienie, nadać swojej ścieżce kariery nowy tor, lub odnieśli na tym polu porażkę. Wyposażymy Cię w profesjonalne i indywidualnie dopasowane narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie zmienić pracę.

Konsultacje Kariery - jeśli nurtują cię pytania dotyczące Twojej kariery zawodowej, możliwości rozwoju i awansu, sposobów poszukiwania pracy, lub wiele innych, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi, to usługa dla Ciebie. Przeanalizujemy Twoją sytuację zawodową i skutecznie rozwiejmy wszystkie wątpliwości.

Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej - to skuteczny trening przygotowujący Cię do spotkania z pracodawcą. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej na interesujące Cię stanowisko. Zadamy Ci konkretne pytania uwzględniające specyfikę branży i stanowiska, na które aplikujesz. Pokażemy jak zaprezentować się pracodawcy, aby otrzymać wymarzoną pracę.

Profesjonalne CV i List Motywacyjny:

Profesjonalne CV i LM - to profesjonalnie i indywidualnie dokumenty aplikacyjne, opracowane od podstaw merytorycznie i graficznie. Usługa szczególnie polecana menadżerom średniego i wyższego szczebla oraz specjalistom, którzy chcą pokonać konkurencję i odnieść sukces na rynku pracy. Dokumenty można zamówić w pakiecie lub osobno.

Ocena CV - masz już CV, ale nie wiesz czy spełnia aktualne wymogi rynku pracy i jest profesjonalne? Zamów usługę, a otrzymasz konkretne informacje, które elementy wymagają poprawy.

Korekta CV - to modyfikacja Twojego aktualnego CV.

Profil Zawodowy - to profesjonalna wizytówka, dzięki której zaistniejesz online i staniesz się widoczny dla pracodawców.

Jeśli nadal nie wiesz, która usługa jest dla Ciebie, lub przed wyborem chcesz skonsultować Twoją indywidualną sytuację zawodową zadzwoń + 48 532 43 42 41 lub napisz biuro@kreatorzykariery.pl

Dla kogo pracujemy?


Nasi klienci to menadżerowie wyższego i średniego szczebla, specjaliści i absolwenci, którym pomogliśmy otrzymać wymarzoną pracę w takich firmach jak Accenture, Orlen, PKO, IBM, BZWBK, Deloitte, LOT, Britisch Airways, DB Schenker, Ernst & Young, Millennium, Orange, Jeronimo Martins, Decathlon, H&M, Empik i wielu innych.

 

Zapoznaj się z opiniami klientów, którzy nam zaufali i osiągnęli sukces!

ssk-white-130x70

Rzetelność świadczonych przez nas usług i kwalifikacje naszej kadry zostały potwierdzone wpisem do Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (nr rej.: 6926).

Strefa Eksperta

Najnowsze wpisy

 • CV PO ANGIELSKU

  3 sierpnia 2020 Bez kategorii biuro@kreatorzykariery.pl

  Aplikujesz na stanowisko międzynarodowej firmie? Być może decydujesz się napisać CV po angielsku, aby zapewnić sobie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, a tymczasem… Twoje starania niestety przynoszą odwrotny efekt? Czy do przygotowania …

 • Jak napisać dobre CV?

  24 lipca 2020 CV Porady biuro@kreatorzykariery.pl

  Poszukiwanie wymarzonej pracy wymaga od kandydata różnorodnej aktywności. Jedną z najważniejszych czynności jest przygotowanie profesjonalnego curriculum vitae, czyli dokumentu potwierdzającego przebieg dotychczasowego zatrudnienia i wskazującego kompetencje. Jak napisać dobre CV? Przede …

 • Coaching kariery i doradztwo zawodowe

  26 maja 2020 Porady biuro@kreatorzykariery.pl

  Chcesz czerpać satysfakcję z tego, co robisz zawodowo? Zrealizować określone cele i odnaleźć się na rynku pracy? Nieważne, czy Jesteś dyrektorem, menadżerem, absolwentem uczelni lub początkującym przedsiębiorcą. Może Ci w …

 • Personal Statement

  Personal Statement

  4 marca 2020 Porady biuro@kreatorzykariery.pl

  Czym jest Personal Statement? Jest to części aplikacji na studia do Wielkiej Brytanii lub USA. Głównym zadaniem Personal Statement jest zaprezentowanie dlaczego interesuje nas wybrany kierunek i uczelnia,  czym wyróżniamy …

 • Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery