Czym jest usługa Research ofert pracy?


 • To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub nie wiedzą w jaki sposób szukać pracy. 
 • Pomożemy Ci dotrzeć do ukrytego rynku pracy, osób decyzyjnych, head hunterów i rekruterów.
 • Wyręczymy Cię i poszukamy pracy za Ciebie!

Etapy realizacji usługi Research ofert pracy


 • Wskazujesz stanowisko i branżę. My szukamy odpowiednich ofert pracy dla Ciebie.
 • W trakcie usługi przygotujemy 4 raporty (w cyklach dwutygodniowych).
 • Każdy raport zawiera indywidualnie dobrane:
  – kontakty do head hunterów;
  – namiary do firm rekrutacyjnych z danej branży;
  – oferty pracy;
  – firmy, do których możesz bezpośrednio aplikować;
  – dane osób, z którymi warto nawiązać kontakt.
 • Opracowujemy cover mail – wiadomość e-mail do pracodawcy/osoby decyzyjnej/head huntera zachęcającą do Twojej kandydatury.
 • Opracowujemy LinkedIn maila – wiadomość do osoby decyzyjnej/head huntera zachęcająca do zapoznania się z Twoim profilem, spotkania bezpośredniego.
 • Twoja aktywność będzie polegała na skorzystaniu z przesłanych kontaktów i wysłaniu CV.
Zamawiając Research ofert pracy zyskujesz
INDYWIDUALNĄ POMOC...

dostosowaną do Twoich oczekiwań
i potrzeb. Indywidualnie przygotowane rozwiązania.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU...

to my wyszukujemy oferty pracy, kontakty do osób decyzyjnych bądź head hunterów.

PROFESJONALNE WSPARCIE...

ze strony ekspertów HR, którzy samodzielnie prowadzą rekrutacje.

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • Małgorzata (RKS – branża farmaceutyczna), dn. 21.08.2016 r.

  ” Firma kompetentna i profesjonalna, na bardzo wysokim poziomie – w każdym obszarze świadczonych usług. Kultura i indywidualne podejście do klienta, pozwala na zakwalifikowanie firmy ” KreatorzyKariery.pl”, do absolutnie godnych polecenia. Usługi świadczone przez firmę, pozwalają klientowi na uzyskanie konkretnych, oczekiwanych efektów.” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/7589476
 • Adam (Dyrektor Kontraktu – branża budowlana), dn. 30.03.2016 r.

  ” Do usługi, którą wykupił w ramach outplacementu, mój były już pracodawca nie podszedłem początkowo zbyt poważnie. Wziąłem to za swoistą kurtuazję P. Prezesa względem mnie i chciałem jak najszybciej mieć to za sobą. Za to też chciałem Państwa tutaj oficjalnie przeprosić. Uważałem że ponad 20 lat pracy w tym 9 i pół na stanowiskach dyrektorskich oraz przede wszystkim konkretne kwalifikacje wynikające z posiadanych państwowych uprawnień i 2 ukończonych kierunków technicznych, są zupełnie adekwatne na krajowym rynku pracy. To był duży błąd w moim myśleniu, który P. Joanna wraz ze swoim zespołem zmienili. Podkreślenia warte jest kompleksowe podejście w przeprowadzaonym coachingu do mnie jako klienta. Okazało się, że nawet taki detal jak właściwie nazwane konto email ma znaczenie. Mało tego, powieninem chcieć więcej, niż miałem dotychczas – w sensie rangi stanowiska, wynagrodzenia, benefitów. Dużym wyzwaniem było przekonanie mnie do takiego sposobu myślenia, uwzględniając ówczesną sytuację. To też się Państwu udało. Program jest kompleksowym rozwiązaniem, który uczy zdobywać nowe stanowiska, wyposaża w całą gamę środków temu służących i daje opiekę doświadczonego doradcy. Najważniejszy jest jednak efekt, który oceniam bardzo wysoko, Zajmuję obecnie nowe i nie ukrywam, że dużo lepsze od poprzedniego stanowisko w firmie będącej liderem branży w Polsce. Dziękuję za wsparcie i serdecznie polecam, Adam S.” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/6862525
 • Daga (Front-End Developer), dn. 10.02.2016 r.

  „Program dostałam w prezencie od męża. Chyba po prostu miał mnie dosyć w domu  🙂 i postanowił wysłać do pracy :))). Pisząc jednak bardziej poważnie stwierdzam, że dzięki Coachingowi wróciłam na rynek pracy. Mało tego, zmieniłam dotychczasową branżę i stanowisko. Udało mi się otrzymać ciekawą ofertę od firmy w której zawsze chciałam pracować. Ogromna zasługa w tym P. Asi, która poprowadziła mnie do tego celu. Dziękuję serdecznie!” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/6577416
 • Dawid (Business Development Manager), dn. 20.10.2015 r.

  ” Od miesiąca pracuję w cenionej firmie na stanowisku business development manager i to w dużej mierze dzięki Wam. Pokazaliście mi jak zainteresować przyszłego pracodawcę, zweryfikowaliście moje kompetencje. Rekomenduję Pana Gerarda jako profesjonalnego coacha kariery!” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/5894184
 • Tomek W. (Sales Manager), dn. 12.08.2015 r.

  ” Pani Asia zrealizowała ze mną kompleksowy program coachingowy. Dzięki czemu otworzyły mi się nowe możliwości rozwoju zawodowego, których nie do końca byłem świadomy. Obecnie mam realne możliwości zaistnienia na innych stanowiskach, również w odmiennych od dotychczasowych branżach. Godnym podkreślenia jest fakt, że poszczególne etap usługi faktycznie dawały mi to co było zapowiedziane. Np. kilka ze wskazanych mi firm wyraziło zainteresowanie moją osobą. Odbywam dzięki temu perspektywiczne spotkania rekrutacyjne. Polecam coaching w KreatorzyKariery – za profesjonalizm i realne efekty. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5528972
 • Więcej opini na Słucham swoich klientów
Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Research ofert pracy