Czym jest CV Lekarza?

 • Usługa przygotowania skutecznego dokumentu, który w sposób atrakcyjny przedstawi Twoją kandydaturę pracodawcy i zwiększy szansę zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
 • Indywidualnie oraz atrakcyjnie opracowana część merytoryczna i graficzna, dostosowana do stanowiska i specyfiki branży. Dokumenty piszemy od nowa. Nie przepisujemy CV!
 • CV Lekarza wyróżni Cię na tle innych kandydatów. Wyrażone językiem korzyści przekona rekruterów.

Idealne CV Lekarza – ważne elementy w treści

Profil zawodowy

Profil zawodowy w CV Lekarza – powinien być krótką i zwięzłą informacją na temat tego: kim jesteś, jakie posiadasz kompetencje oraz jaki masz cel zawodowy. Profil powinien zawierać kilka zdań, które są syntetycznym opisem drogi zawodowej.

Może to wyglądać w taki sposób:

Kim jesteś? Lekarz posiadający specjalizację II stopnia w dziedzinie pediatrii.

Jakie posiadasz kompetencje? Ukończyłam specjalizację II stopnia w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Obecnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z ginekologii onkologicznej.

Jakie jest Twój cel zawodowy? Chcę rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie gastroenterologii.

Sukcesy zawodowe

Sukcesy zawodowe – nie bądź fałszywie skromny. Napisz o swoich osiągnięciach zawodowych. Pracodawcy często poszukują ludzi wychodzących poza ramy swoich obowiązków. Oczywiście objętość tej sekcji w CV musi być dostosowana do długości dokumentu. Zwykle jednak wystarczą 2-4 pozycje. Opisy nie powinny być nadmiernie rozbudowane, ale z ich treści powinno się móc wywnioskować, co było istotą osiągniecia.

Przykłady osiągnięć zawodowych:

Główny wykonawca grantu z Narodowego Centrum Nauki „Model i konstrukcja wzorca prawej komory serca do analizy zmiany ziarnistości obrazów echograficznych dla stanów patologicznych”.

Powołanie na stanowisko ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Kolejowym w Poznaniu.

Profesjonalne CV lekarza
CV Lekarza powinno opisywać osiągnięcia zawodowe

Zadania na stanowisku

Zadania na stanowisku – w przejrzysty sposób informujemy, co należało do naszych obowiązków.

Przykładowo:

Udzielanie porad lekarskich pacjentom poradni przyszpitalnej.

Diagnostyka medyczna z zastosowaniem aparatu usg Siemens Acuson x300.

Wizyty lekarskie w domach pacjentów.

Wykształcenie

Wykształcenie – podaj nazwę uczelni, wydział i uzyskany tytuł. Możesz pokusić się o podanie informacji na temat pracy dyplomowej, bądź szczególnych osiągnięć w toku nauki. Należy podać uzyskane specjalizacje wraz z datami ukończenia.

Przykładowo:

10.2008 – 06.2015

Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Wydział Lekarski. Uzyskany tytuł: Lekarz.

Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia – powinniśmy podać nazwę kursu, jednostkę szkolącą oraz datę ukończenia. Podajemy kursy związane z pracą zawodową. Nie wszystko jest istotne. Podawanie kursów sprzed 10 lat, szczególnie jeżeli wiedza tam nabyta wyszła z użycia, nie ma sensu.

Przykładowo:

12.07.2016 – Żywienie dojelitowe w warunkach domowych.

Języki obce

Języki obce – podajemy jaki język znamy i w jakim stopniu. Można posiłkować się klasyfikacją Rady Europy, gdzie poziomy znajomości są określone symbolami od A1 do C2.

Przykładowo:

Język angielski – znajomość na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie.

Profesjonalne CV lekarza
CV Lekarza Stomatologa powinno zawierać szczegółowe informacje na temat języków obcych, szczególnie w przypadku chęci podjęcia pracy za granicą

Zainteresowania

Zainteresowania – warto podać zainteresowania, które wiążą się z pracą zawodową. Można również pokazać inne, które stawiają nas w pozytywnym świetle.

Przykładowo:

Techniki bezinwazyjne w medycynie estetycznej.

Bieganie – zdobycie korony polskich maratonów.

Wolontariat

Wolontariat – jeżeli działamy w organizacjach pozarządowych, poświęcamy czas inicjatywom społecznym, to warto o tym napisać. Jeżeli dołożyliśmy kilka złotych do puszki podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy akcji Caritasu, to nie jest to wolontariatJ

Przykładowo:

Organizuję akcje zbiórki żywności i leków na rzecz krajów Trzeciego Świata w ramach działalności w Polskim Czerwonym Krzyżu.

Etapy realizacji CV Lekarza

 • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
 • Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje zawodowe o dogodnej dla Ciebie porze, w celu poznania m.in. posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Skonsultujemy z Tobą cel zawodowy. 
 • Tworzymy indywidualną szatę graficzną oraz treść CV. Otrzymasz dokumenty, dzięki którym zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną! Możesz je samodzielnie edytować w przyszłości.
 • Gwarancja Jakości! Pracujemy do momentu Twojej 100% akceptacji. 

Zamawiając profesjonalne CV Lekarza zyskujesz

Pewność...

że CV Lekarza jest profesjonalnie przygotowane, ponieważ nad Twoim zamówieniem pracują praktycy w obszarze HR.

Skuteczność...

Wiemy jak pisać CV – ponad 90% naszych klientów, którzy skorzystali z usługi przygotowania Profesjonalnego CV otrzymuje zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne!

Wiarygodność...

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców. Potrafimy właściwie zaprezentować Twoją osobę, ponieważ sami prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych.

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • Monika (C-level executive), dn. 20.04.2018 r.

  „Miła i profesjonalna obsługa, świetna znajomość tematu, piękna szata graficzna. Pani Asia i Gerard godni polecenia” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/10679635
 • Sandra (Wyższa kadra zarządzająca), dn. 01.04.2017 r.

  „Wreszcie mam CV na 2 strony zamiast 5. Jest przejrzyste i konkretne. Polecam !” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/8680117
 • kasia, dn. 20.09.2016 r.

  ” CV i LM zostały przygotowane w sposób profesjonalny i są dopasowane do moich potrzeb. Dokumenty są przejrzyste, a ich treści ściśle związane ze stanowiskiem, o które się ubiegam. Osoba tworząca CV bardzo kompetentna, uprzejma i dyspozycyjna. Polecam:-) (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/7742887
 • Dorota, dn. 2.07.2014 r.

  ” Polecam z czystym sumieniem! Pełen profesjonalizm, sama z pewnością nie przygotowałabym swojego CV tak nietypowo. Świetny kontakt z firmą, wiele pytań, które pozwoliło doprecyzować moje cele. Serdecznie dziękuję , mam nadzieję że ten dokument będzie wrotami do kariery 🙂

  http://www.opineo.pl/opinia/3490841
 • Wynton, dn. 27.01.2016 r.

  Można pożyczyć garnitur od sąsiada. Ja polecam uszycie garnituru u profesjonalnego krawca „na miarę”. Takie właśnie garnitury otrzymają Państwo korzystając z pomocy profesjonalistów. Gorąco polecam Kreatorów Kariery.

  http://www.opineo.pl/opinia/6496229
 • JoannaK, dn. 31.08.2016 r.

  ” Przemiły kontakt, pełen profesjonalizm a efekt końcowy na medal.
  Polecam w 100 %.

  http://www.opineo.pl/opinia/7641622
 • Więcej opinii na

  Słucham swoich klientów
Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Profesjonalne CV