Czym jest Profesjonalne CV w języku angielskim – bez wersji polskiej?


 • W ramach usługi tworzymy od podstaw merytorycznie i graficznie profesjonalne CV w języku angielskim (bez wersji polskiej).
 • Na podstawie wywiadu zawodowego (telefon, mail, komunikator - do wyboru) zredagujemy nowy dokument, który w atrakcyjny sposób przedstawi Twoją kandydaturę potencjalnemu pracodawcy i zachęci do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli posiadasz i zechcesz nam udostępnić, możemy w procesie tworzenia wykorzystać inne materiały - np. Twoje dotychczasowe CV, profil LinkedIn, osobiste notatki etc.
 • Indywidualnie oraz atrakcyjnie opracowana część merytoryczna i graficzna, dostosowana do kraju i branży. Dokument piszemy od nowa. Nie przepisujemy Twojego dotychczasowego CV!
 • Otrzymasz nowe CV, które wyróżni Cię na tle innych kandydatów. Zwiększysz swoje szanse w procesie rekrutacyjnym.
 • Bez abonamentów! Płacisz za usługę raz i otrzymujesz pliki edytowalne w Microsoft Word, które możesz samodzielnie edytować na swoim komputerze.
Przykłady stworzonych przez nas CV w języku angielskim na różne rynki pracy

Poniżej przykłady stworzonych przez nas angielskojęzycznych CV .

Etapy realizacji Profesjonalnego CV w języku angielskim – bez wersji polskiej


 • Po złożeniu przez Ciebie zamówienia kontaktujemy się telefonicznie i/lub mailowo. Podczas naszej pierwszej rozmowy ustalimy cel Twojego nowego CV i termin wywiadu zawodowego (telefonicznego bądź mailowego).
 • O omówionej wcześniej porze przeprowadzamy z Tobą wywiad zawodowy. Omawiamy Twoje doświadczenie zawodowe i wszystkie pozostałe kwestie, które są istotne do napisania nowego dokumentu.
 • Przygotowujemy unikatową szatę graficzną oraz zredagujemy profesjonalne CV. Prześlemy Ci gotowe CV, które będzie można samodzielnie edytować w przyszłości (MS Word).
 • W procesie tworzenia uwzględnimy Twoje uwagi.

Zamawiając Profesjonalne CV w języku angielskim zyskujesz

PEWNOŚĆ...

że CV jest profesjonalnie przygotowane, ponieważ zamówienie zrealizuje coach kariery - native speaker języka angielskiego, komunikujący się również po polsku.

EFEKTYWNOŚĆ...

9 na 10 naszych klientów otrzymuje zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne!

PRZEWAGĘ...

nad innymi kandydatami uczestniczącymi w rekrutacji.  Wiemy czego oczekują pracodawcy (rekrutujemy dla nich pracowników).

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • Wiktor B. (offshore), dn. 12.11.2020 r.

  „Zamówiłem CV pod ofertę do firmy ze Szwecji. Praca bez pośredników . Zostałem zaproszony na rozmowę wstępną. W listopadzie podpisałem kontrakt. Polecam usługi kreatorów, szczególnie bardzo panią Asię!” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/15693471
 • RPi, dn. 04.08.2020 r.

  „Od pierwszej rozmowy z przedstawicielem firmy p. Lindą Fox kontakt był nie tylko profesjonalny ale przede wszystkim wszystkie rozmowy i konsultacje były przeprowadzane były z dużym wdziękiem i zaangażowaniem. Cała usługa super, materiał tez wydaje się być obiecujący. Pisze „obiecujący” ponieważ ostateczną ocena będzie wydana przez rynek oraz headhunterów . Pozdrawiam p. Linde oraz cały zespół Kreatorów Kariery” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/15295906
 • Marta S. (SSC/BPO) , dn. 18.06.2020 r.

  „Polecam. Faktycznie CV powstaje we współpracy z klientem. Pani prowadząca zlecenie szczegółowo wypytywała mnie o moje prace. Z tego wszystkiego stworzyła ciekawy tekst, który pokazuje moje zalety. O istnieniu niektórych nie miałam nawet pojęcia xd W sumie jest to pozytywne zaskoczenie.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/15093451
 • Agnieszka (IT), dn. 13.05.2020 r.

  „Profesjonalna obsługa, krótki czas oczekiwania, życzliwa atmosfera, produkt końcowy bez zarzutu :)” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/14915468
 • Więcej opini na Słucham swoich klientów
Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Profesjonalne CV w języku angielskim