Na czym polega przygotowanie Pakietu - profesjonalne CV i list motywacyjny?

 • Przygotujemy dla Ciebie skuteczne dokumenty, które w sposób atrakcyjny przedstawią pracodawcy Twoją kandydaturę i skłonią go do wysłania zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
 • Dokumenty piszemy od nowa – nigdy nie przepisujemy CV. Zarówno część merytoryczną, jak i graficzną opracowujemy w kontekście konkretnego zamówienia, dlatego możesz być pewien, że dokument zostanie w pełni dostosowany do indywidualnego stanowiska i specyfiki branży.
 • Dokumenty, które od nas otrzymasz wyróżnią Cię na tle innych kandydatów. Stosujemy język korzyści, by jeszcze lepiej podkreślić Twoje atuty i przekonać rekruterów do nawiązania kontaktu właśnie z Tobą.
 • Bez abonamentów! Płacisz za usługę raz i otrzymujesz pliki edytowalne w Microsoft Word, które możesz samodzielnie edytować na swoim komputerze.

Przykłady stworzonych przez nas CV i listów motywacyjnych 

Poniżej zamieszczamy przykłady naszych realizacji. Opracowujemy CV również w układzie kompetencyjnym, co dobrze obrazują poniższe propozycje. Kolory i grafikę dopasujemy do Twoich oczekiwań, ale zawsze doradzamy stonowane kolory biznesowe.

Etapy przygotowania Pakietu - profesjonalne CV i list motywacyjny

 • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
 • Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje zawodowe o dogodnej dla Ciebie porze w celu zapoznania się m.in. z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem. Skonsultujemy z Tobą również cel zawodowy.
 • Tworzymy indywidualną szatę graficzną oraz treść profesjonalnego CV i listu motywacyjnego. Otrzymasz dokumenty, dzięki którym zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną! Możesz także samodzielnie edytować je w przyszłości (w MS Word).
 • Gwarancja jakości! Pracujemy do momentu uzyskania Twojej 100% akceptacji.

Zamawiając profesjonalne CV i list motywacyjny zyskujesz

Pewność...

że zamówione CV i LM zostaną przygotowane wzorcowo, ponieważ nad Twoimi dokumentami pracują praktycy w obszarze HR.

Skuteczność...

wiemy, jak pisać CV – ponad 90% naszych klientów otrzymało zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne!

Wiarygodność...

jesteśmy certyfikowaną Agencją Doradztwa Personalnego. Potrafimy właściwie zaprezentować Twoją osobę – sami prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych.

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • Jakub (Senior AML), dn. 12.03.2024 r.

  „- profesjonalna usługa – miły kontakt z klientem – czuć, że rozmówca zna się na branży rekrutacyjnej – profil LinkedIn, CV i list motywacyjny napisane na czas – wysokiej jakości szablony dokumentów – tekst dopasowany do ofert pracy, użyto wyrazów kluczy – szczegółowy wywiad z klientem, żeby go jak najlepiej pokierować i pokazać najmocniejsze strony – otwartość na pytania, nowe pomysły i modyfikacje – dostęp do wszystkich materiałów użytych podczas tworzenia dokumentów – rozbudowany portal do komunikacji z firmą i przesyłania dokumentów – ochrona plików i danych, prywatność” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/20389225
 • Przemysław (Dyrektor Finansowy), dn. 09.01.2023 r.

  „Serdecznie polecam, profesjonalna i miła obsługa klienta, jakość usługi, w tym dokumentów aplikacyjnych przygotowanych przez Konsultanta na bardzo wysokim poziomie.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/19282810
 • Andrzej (automatyka przemysłowa), dn. 03.06.2022 r.

  „CV i LM zostały wykonane bardzo profesjonalnie, zarówno merytorycznie jak i graficznie. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi i oczywiście polecam.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/18488991
 • Dane wystawcy ukryte (Accountant / Asset Reconciliations), dn. 14.05.2020 r.

  „Bardzo profesjonalny doradca. CV i list motywacyjny który mi Pan Gerard napisał są wyróżniające się. Profesjonalnie, z wyczuciem. To była przyjemność. Dziękuję Panu Gerardowi.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/14921116
 • Zbigniew Stankiewicz (Area Manager/Production Planner), dn. 12.03.2019 r.

  „Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zamówienia. Szczerzę mogę polecić.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/12392810
 • Wojtek (ASP.NET Developer), dn. 23.09.2018 r.

  „Usługa zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami , szybko i bardzo profesjonalnie , kontakt bardzo dobry , końcowy efekt przerósł moje oczekiwania , w pełni polecam” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/11469410
 • Karolina (Dyrektor R&D, branża elektrotechniczna) 28.06.2018 r.

  „Jestem pod ogromnym wrażeniem treści jak również oprawy graficznej. Kreatorzy Kariery świetnie zrozumieli moja sytuacje, oczekiwania i przedstawili CV w bardzo spójny sposób, który bez wątpienia zainteresuje wielu pracodawców. Jestem w branży niszowej, która ma wiele specyficznych i trudnych terminologii. Moje poprzednie CV było w języku angielskim, ale nie było to zupełnie problemem. Kreatorzy Kariery w ekspercki sposób przetłumaczyli wszystkie sformułowania i wiedzieli co zostawić w języku angielskim i co przetłumaczyć na polski.”

  https://www.opineo.pl/opinia/11028784
 • Weronika M. (Senior Regulatory Specialist, branża farmaceutyczna) dn. 9.05.2018 r.

  „Dziękuję za przygotowanie mi skutecznego CV. Zgodnie z państwa radą zaczęłam rozsyłać będąc jeszcze za granicą. Na tyle dobrze opisaliście moje doświadczenie ze Szkocji że rzeczywiście udało się pozostać w branży farmaceutycznej, tyle że już w kraju. O to własnie chodziło! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/10780309
 • wioolla (Rachunkowość i controlling), dn. 07.06.2017 r.

  „Pracownicy szybko się kontaktują z klientem, można wybrać sobie formę kontaktu wygodna dla siebie, e-mail lub telefonicznie. Ładnie i profesjonalnie przygotowane CV, pracodawcy szybko reagowali na moją kandydaturę. Warto skorzystać, polecam.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/email/8955959
 • wery (TSL), dn. 30.01.2017 r.

  „Kontakt oraz podmiotowe traktowanie klienta to bardzo mocna strona Firmy. Przygotowane CV merytorycznie i edycyjnie bardzo dobre. Szczerze polecam.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/8378575
 • kasia (Menager, Branża ubezpieczniowa), dn. 20.09.2016 r.

  „CV i LM zostały przygotowane w sposób profesjonalny i są dopasowane do moich potrzeb. Dokumenty są przejrzyste, a ich treści ściśle związane ze stanowiskiem, o które się ubiegam. Osoba tworząca CV bardzo kompetentna, uprzejma i dyspozycyjna. Polecam:-)” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/7742887
 • Aneta Ł. – Gdańsk (Kierownik biura), dn. 04.02.2016 r.

  „Oprócz dokumentów skorzystałam z promocyjnego przygotowania profilu. Mam pierwszy odzew z wysłanych aplikacji.Dostałam również zaproszenia na moim profilu. Warto uporządkować swój wizerunek zawodowy i zlecić to Kreatorom kariery!” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/6544380
 • Henryk G. (Manager, branża finansowa), dn. 26.11.2015 r.

  Jestem zadowolony z poziomu obsługi i profesjonalizmu firmy kreatorzy kariery. Dokumenty zostały bardzo dobrze przygotowane. Szczególne podziękowania należą sięi Pani Joannie za dosonałą znajomość mojej branży czyli bankowości na poziomie menadżerskim.(pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/6098491
 • Bartosz (branża IT), dn. 23.11.2015 r.

  ” Rekrutujący mnie menadżer z londyńskiego oddziału firmy stwierdził że mam „impressive resume”. SZCZERZE POLECAM!! (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/6078605
 • Edyta (Regionalny Kierownik Sprzedaży), dn. 04.11.2015 r.

  ” Po wysłaniu przygotowanych przez państwa dokumentów mam zaproszenia na 3 rozmowy kwalifikacyjne. Jak na wysłane 4 aplikacje to bardzo dobry wynik. Wcześniej jak miałam 1 zaproszenie na 10 złożonych to był dobrze. Serdecznie polecam! (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5973908
 • Agata (Obsługa klienta, branża DIY), dn. 24.09.2015 r.

  ” Rewelacja! Doskonale przygotowane CV i LM i przydatne porady Pani Joanny zaprocentowały otrzymaniem przeze mnie propozycji pracy z obu firm do których aplikowałam, więc mogłam wybierać 🙂 A miałam kilkanaście lat zawodowej przerwy. Polecam wszystkim, bo warto powierzyć przygotowanie CV i LM Profesjonalistom przez duże P. Jeszcze raz bardzo dziękuję! (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5756606
 • Więcej opinii na

  Słucham swoich klientów

Jak napisać CV po angielsku?

Wyjeżdżasz za granicę w poszukiwaniu pracy? Chcesz przygotować profesjonalne CV po angielsku, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomożemy Ci stworzyć perfekcyjną wizytówkę zawodową, która znakomicie podkreśli Twój potencjał i otworzy przed Tobą drzwi do wielkiej kariery!

CV na zamówienie

Nie wiesz w jaki sposób dopracować swoje CV, żeby prezentowało Twoje osiągnięcia zawodowe, wykształcenie oraz zainteresowania z jak najlepszej strony? Chcesz mieć pewność, że rekruterzy zwrócą uwagę na Twój życiorys? Skorzystaj z naszych usług, a osiągniesz wszystkie cele zawodowe! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy spersonalizowane CV w języku angielskim, które w przejrzysty sposób przedstawi Twoje doświadczenie zawodowe, podkreśli atuty i mocne strony. Nasze dokumenty rekrutacyjne wyróżnia estetyczna szata graficzna, która przyciąga uwagę rekruterów, a także w pełni profesjonalna treść, zaprezentowana zgodnie z wymaganiami stawianymi dokumentom formalnym. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie zarówno części merytorycznej, jak i graficznej. CV w języku angielskim to już nie problem – skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jakie to proste!

Życiorys po angielsku – krok po kroku

Stworzenie perfekcyjnego CV nie jest trudne – wystarczy wysłać do nas zgłoszenie, a my zajmiemy się całą resztą. Przeprowadzimy kompleksowe, uwzględniające Twoje wykształcenie oraz przebieg dotychczasowej kariery, określimy Twój cel zawodowy i skonsultujemy z Tobą wszystkie szczegóły. Gwarantujemy satysfakcję i szybki czas realizacji – nawet 24 godziny! Dokument, który otrzymujesz, jest w pełni edytowalny, co oznacza, że możesz go aktualizować i uzupełniać o nowe informacje. Dzięki naszej pomocy Twoje CV po angielsku wyróżni się spośród setek dokumentów, jakie wpływają do agencji HR. Potrzebujesz fachowej pomocy? Zastanawiasz się jak napisać CV po angielsku? Skorzystaj z naszego doradztwa – stworzymy CV na zamówienie, które pozwoli Ci osiągnąć sukces!

Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Pakiet - profesjonalne CV i list motywacyjny