Czym jest Profesjonalne CV?


 • Usługa stworzenia od podstaw profesjonalnego CV, czyli curriculum vitae. Znanego także jako życiorys zawodowy.  
 • Na podstawie wywiadu zawodowego (telefon, mail, komunikator - do wyboru) tworzymy nowy dokument, który w atrakcyjny sposób przedstawi Twoją kandydaturę potencjalnemu pracodawcy i zachęci do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli posiadasz i zechcesz nam udostępnić, możemy w procesie tworzenia wykorzystać inne materiały - np. Twoje dotychczasowe CV, wyniki testów kompetencyjnych, referencje, osobiste notatki etc.
 • Indywidualnie oraz atrakcyjnie opracowana część merytoryczna i graficzna, dostosowana do stanowiska
  i specyfiki branży. Dokument piszemy od nowa. Nie przepisujemy Twojego dotychczasowego CV!
 • Otrzymasz skuteczne CV, które wyróżni Cię na tle innych kandydatów.Wyrażony językiem korzyści przekona rekruterów.
 • Bez abonamentów! Płacisz za usługę raz i otrzymujesz pliki edytowalne w Microsoft Word, które możesz samodzielnie edytować na swoim komputerze.
Przykłady stworzonych przez nas CV

Poniżej przykłady stworzonych przez nas CV w układach kompetencyjnym i chronologicznym.

Etapy realizacji Profesjonalnego CV


 • Po złożeniu przez Ciebie zamówienia kontaktujemy się telefonicznie i/lub mailowo. Podczas naszej pierwszej rozmowy ustalimy cel Twojego nowego CV.
 • O omówionej wcześniej porze przeprowadzamy z Tobą wywiad zawodowy. Omawiamy Twoje doświadczenie zawodowe i wszystkie pozostałe kwestie, które są istotne do napisania nowego dokumentu.
 • Przygotowujemy unikatową szatę graficzną oraz zredagujemy profesjonalne CV. Prześlemy Ci gotowe CV, które będzie można samodzielnie edytować w przyszłości (MS Word).
 • Pracujemy do momentu uzyskania akceptacji realizacji zlecenia.

Zamawiając Profesjonalne CV zyskujesz

PEWNOŚĆ...


że CV jest profesjonalnie przygotowane, ponieważ nad Twoim zamówieniem pracują specjaliści z certyfikowanej Agencji Doradztwa Zawodowego (nr rej. KRAZ: 6926).

EFEKTYWNOŚĆ...


9 na 10 naszych klientów otrzymuje zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne!

PRZEWAGĘ...


nad innymi kandydatami uczestniczącymi w rekrutacji.  Wiemy czego oczekują pracodawcy (rekrutujemy dla nich pracowników).

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • Monika (Account Development), dn. 07.09.2021 r.

  „Bardzo miła obsługa (Pani Kasia była przemiła i bardzo pomocna). Wszystko wykonane pod oczekiwania klienta, można nawiązać stały kontakt z osobą wykonującą CV. Jestem ze swojego bardzo zadowolona i polecam jeżeli ktoś potrzebuje doświadczonego fachowca i rzetelną firmę do wykonania porządnego CV w szybkim czasie :)” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/17245861
 • Beata Dyrektor Regionu (C-level executive, bankowość), dn. 16.04.2020 r.

  „CV jest bardzo przejrzyste. Opis zadań bardzo jasny. Dobry i szybki kontatkt z doradcą. Moje wnioski zostały uwzględnione. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Szczególnie Panią Asię!” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/14746037
 • Krzysztof (Programista/Kierownik Projektu), dn. 10.01.2019 r.

  „Polecam jak najbardziej, CV napisane profesjonalnie, były zadawane liczne pytania a także konsultowałem kilka kwestii, wszystko przebiegło szybko i sprawnie.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/12030233
 • Marta (Logistyka), dn. 28.08.2018 r.

  „Otrzymałam CV w atrakcynej szacie grficznej. Treść również bardzo ciekawa. Konsulantka prowadząca moje zlecenie była otwarta na moje sugestie i pytania. Usługa zdecydowanie warta swojej ceny. 5/5” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/11335181
 • Monika (C-level executive), dn. 20.04.2018 r.

  „Miła i profesjonalna obsługa, świetna znajomość tematu, piękna szata graficzna. Pani Asia i Gerard godni polecenia” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/10679635
 • piotrek07 (Offshore), dn. 15.08.2017 r.

  „Polecam wszystkim którzy pragną mieć stworzone profesjonalne CV. Podejście do klienta na wysokim poziomie jak i stworzenie dokumentu w j. polskim oraz j. angielskim. jestem mega zadowolony z pracy Kreatorów Kariery. pozdrawiam” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/9186133
 • marta-klosinska92 (SSC), dn. 25.01.2017 r.

  „bardzo indywidualne podejście do klienta, pełen profesjonalizm.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/8358483
 • henryk112 (Dyrektor ds. handlowych), dn. 15.12.2016 r.

  „Szybka i profesjonalna obsługa. Przygotowane materiały sprawdziły się w procesie aplikacyjnym. Polecam współpracę z firmą KreatorzyKariery.pl.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/8146577
 • Ela (Menager, Branża ubezpieczniowa), dn. 20.09.2016 r.

  „Podjęłam trudną decyzję zmiany procdawcy po kilkunastu latach. Napisanie CV przerosło moje siły powierzyłam więc je profesjonalistom. Przyznaję, że poziom obsługi, zaangażowania i kompetencji pracowników przerósł moje oczekiwania. CV jest napisane profesjonalnie i przejrzyście. Wierzę, że dzięki tej usłudze uda mi się zmienić pracę i rozpocząć nowy etap w życiu.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/7420268
 • Karina (Doradca, branża bankowa), dn. 18.10.2015 r.

  Jestem najlepszym przykładem tego, że jak się chce to można zmienić pracę na wymarzoną. Trzeba tylko skorzystać z pomocy tych, którzy wiedzą jak się za to zabrać. Chciałam pracować jako doradca w segmencie private banking. Niestety za bardzo nie miałam się czym pochwalić więc zaintersowanie moimi aplikacjami było praktycznie żadne. Dlatego za namową mojej siostry Kasi skorzystałam z pomocy Pani Joanny. Było warto. Nowe CV i list są mega skuteczne. Dotychczas mam na koncie już 3 zaproszenia na rozmowę a niektóre oferty są wciąż aktualne. Najważniejsze jednak że mam konkretną propozycję umowy! Tylko nie chcę zbyt pochopnie podejmować decyzji. Jako bonus otrzymalam bazę pracodawców z interesującej mnie branży i bardzo mi się to przydaje w poszukiwaniach. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5881403
 • Agnieszka FMCG (Manager, branża FMCG), dn. 08.06.2015 r.

  ” Przygotowane CV podba mi się. Nie jest standardowe, na co szczególnie zwracam uwagę ponieważ sama zatrudniałam u nas w firmie. Jest napisane tak jakby pisał to ktoś z branży. Właśnie o to mi chodziło. Polecam ludziom pracującym w FMCG. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5198522
 • Magdalena (Dyrektor placówki), dn. 27.04.2015 r.

  ” Po otrzymaniu dokumentów byłam ogromnie/pozytywnie zaskoczona treścią, jak czytałam nie dowierzałam, że czytam o sobie, ja sama nigdy nie stworzyłabym tak profesjonalnych dokumentów. Od 1 maja (po m-cu „szukania” pracy)zaczynam nową pracę w firmie, w której będę mogła spełnić swoje ambicje zawodowe:) (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/4992155
 • Więcej opini na Słucham swoich klientów
Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Profesjonalne CV