Co to jest LinkedIn? To wbrew pozorom banalne pytanie usłyszeliśmy ostatnio kilka razy od naszych klientów. Poniżej dowiesz się więcej informacji na temat LinkedIn.

Coraz więcej aspektów naszej codzienności przenosi się do świata wirtualnego. Media społecznościowe to nie tylko portale służące rozrywce. LinkedIn jest narzędziem do kontaktów zawodowo-biznesowych. Aplikacja początkowo była nazywany wirtualnym CV. Obecnie jest to portal o dużo szerszym spektrum zastosowań. Profil LinkedIn służy do budowania wizerunku zawodowego. Na LinkedIn znajdziesz czołowych pracodawców, ale też szeroką społeczność profesjonalistów.

LinkedIn co to jest 1024x

Co daje posiadanie profilu LikedIn?

Profil na LinkedIn to narzędzie pokazujące Twój dorobek zawodowy.  Po wpisaniu Twojego imienia i nazwiska w wyszukiwarkę internetową pojawi się Twój profil na LinkedIn. Zakładając że jest odpowiednio przygotowany, do odbiorcy trafi starannie skrojona informacja.

Czy warto mieć profil?

Zdecydowanie warto założyć swój profil. Niezależnie od tego w którym momencie życia zawodowego jesteś. LinkedIn to elitarny klub – zrzeszający 600 mln członków na całym świecie. Na LinkedIn możesz zostać zrekrutowany do pracy, albo potwierdzić swoje dokonania zawodowe. Odnajdziesz znajomych ze studiów, rozwiniesz sieć kontaktów zawodowych.

Co to jest LinkedIn 1024x

Dla kogo jest to rozwiązanie?

Praktycznie dla każdego z nas. Jeśli pracujesz, bądź poszukujesz pracy, czy prowadzisz biznes, to musisz się tutaj znaleźć.

Ile to kosztuje?

W podstawowej wersji nie kosztuje nic. I żeby być szczerym, ta wersja zupełnie wystarcza. Chyba że masz ambicje rekrutować innych lub wiedzieć więcej niż reszta użytkowników, wtedy musisz zapłacić.  Do zaistenienia w sieci kontaktów zawodowych bezpłatna wersja wystarczy.

Sprawdź również nasze artykuły:

Oraz naszą ofertę:

Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery