Co to jest Audyt kompetencji?

 • Przeprowadzimy badanie Twojego potencjału na podstawie profesjonalnych testów psychometrycznych Hogan Assessment Systems: Kwestionariusz Osobowości Hogana HPI oraz Badanie Rozwojowe Hogana HDS.Kwestionariusz HPI opisuje „jasną stronę osobowości”, czyli mocne strony i predyspozycje do osiągnięcia sukcesu. Test HDS „ciemna strona osobowości” określa natomiast obszary, które mogą stać się przeszkodą dla dalszego rozwoju kariery. Narzędzia diagnostyczne Hogana stosuje się zwłaszcza w weryfikowaniu kompetencji kadry managerskiej i specjalistycznej.
 • Po ukończeniu testów otrzymujesz kompleksową informację zwrotną na temat Twoich mocnych i słabych stron, a także zachowań ułatwiających i utrudniających rozwój kariery.
 • Na podstawie uzyskanych wyników dostajesz profesjonalny raport, zawierający przedstawienie rezultatów uzyskanych dla poszczególnych skal testów.

Realizacja Audytu kompetencji w 5 krokach

 1. Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
 2. Otrzymujesz kod dostępu do platformy testowej.
 3. Wykonujesz proste testy on – line, złożone z kilkudziesięciu pytań. Ich rozwiązanie zajmuje ok. 15–20 minut.
 4. Otrzymujesz pisemny raport.
 5. Testy wykonujesz na własnym komputerze w dogodnej dla siebie porze i miejscu.

Zamawiając Audyt kompetencji zyskujesz

Możliwości...

skorzystania z narzędzia testowego, które stosują światowe korporacje i liderzy poszczególnych branż w procesach rekrutacyjnych oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Unikalną wiedzę...

na temat dalszego rozwoju Twojej ścieżki kariery. Zrozumiesz powody swoich niepowodzeń zawodowych. Poznasz również atuty, które musisz wykorzystać w drodze na szczyt.

Raport...

na temat cech osobowościowych. Pokażemy Twoje mocne i słabe strony, a także wskażemy zarówno cechy niezbędne do osiągnięcia sukcesu, jak i te, które utrudniają rozwój zawodowy.

Zamów Usługę ZAMÓW USŁUGĘ
Opinie naszych klientów
 • J. Anders (Bankowość), dn. 11.04.2016 r.

  „Skorzystałam z doradztwa i przygotowania CV. Zyskałam ciekawe podpowiedzi odnośnie tego jak zmienić branżę i zrezygnować z pracy w bankowości. Do tego moje nowe CV jest fajnie napisane. Bardzo polecam.” (pisownia oryginalna)

  https://www.opineo.pl/opinia/8580861
 • Adi, (IT) dn. 11.02.2016 r.

  ” Odkryliście moje mocne strony. Bardziej uwierzyłem w swoje możliwości i zacząłem aplikować na stanowiska w IT. Zdziwiłem się ponieważ zacząłem otrzymywać zaproszenia i to z całkiem sensownymi propozycjami pracy. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/6583112
 • Dawid, (Business Development Manager) dn. 20.10.2015 r.

  Od miesiąca pracuję w cenionej firmie na stanowisku business development manager i to w dużej mierze dzięki Wam. Pokazaliście mi jak zainteresować przyszłego pracodawcę, zweryfikowaliście moje kompetencje. Rekomenduję Pana Gerarda jako profesjonalnego coacha kariery!.” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/5894184
 • Zbyszek, (DSL) dn. 19.11.2013 r.

  Zdecydowanie polecam. Audyt dał mi więcej informacji na własny temat niż co kolwiek innego. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/2585766
 • Kate (Duty Manager), dn. 04.06.2013 r.

  Jestem zaskoczona wynikami testów i audytu. Nie spodziewałam się takiego profesjonalnego podejścia. Wiem gdzie leży problem i co mam poprawić, aby awansować i się rozwijać. Polecam osobom które utknęły na jednym stanowisku!” (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/email/2132610
 • Więcej opinii na

  Słucham swoich klientów
Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery
Zamów teraz Audyt kompetencji