Agencja Doradztwa Personalnego KreatorzyKariery.pl (nr rej. 6926) – partner biznesowy w rozwiązaniach HR, działający w imieniu swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref.: RKS 06/22

Obowiązki:

  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży w swoim Regionie.
  • Rekrutacja, motywowanie, szkolenie i zarządzanie podległym personelem.
  • Opracowywanie planów sprzedażowych oraz kontrola ich realizacji przez podległy zespół.
  • Prowadzenie prezentacji spotkań z partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata poparte sukcesami.
  • Znajomość branży FMCG.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i interpersonalne.
  • Efektywność oraz zorientowanie na realizację celów.

Oferta pracodawcy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Wpływ na rozwój i politykę sprzedaży.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest firma KreatorzyKariery.pl, z siedzibą w 00-116 Warszawa, ul. Świętokrzyska 30 lok.63.

Przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich uaktualniania czy sprostowania w razie stwierdzenia, że dane są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Dane podaję dobrowolnie.”

Aplikacje nie opatrzone klauzulą nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko.

Adres: biuro@kreatorzykariery.pl W tytule wiadomości prosimy wpisać: RKS  06/22

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery