• Nie cierpię swojej pracy 🥶
  • Praca nie sprawia mi już satysfakcji 🤮
  • Poniedziałkowe poranki są coraz bardziej trudne, bo czuję rosnący niepokój, że znów muszę iść do „tej” pracy 😨
  • Czuję się wypalony zawodowo 🤕
  • Mam zbyt dużo obowiązków, praca mnie przytłacza 🙇‍♂️
  • Nie rozwijam się, stoję w miejscu ⛔️

Znacie to❓

Wypalenie zawodowe

Można by wyliczać dalej……lista będzie długa. Ostatnio pracowałam z klientem, który latami tkwił w tym samy miejscu, na tym samym stanowisku. Był nieszczęśliwy, wypalony, zdemotywowany. W trakcie naszych sesji coachingu kariery, sam zauważył, że najgorsza jest właśnie ta bierność, czekanie aż się samo zrobi……aż całkiem stracisz motywację, by coś zmienić. Ludzie narzekają i tkwią w niesatysfakcjonującej pracy latami. W efekcie tracą zapał, by zmienić stan rzeczy (zakres wykonywanych zdań, postarać się o nowe stanowisko w organizacji, poszukać nowej pracy, podnieść swoje kwalifikacje, bądź poprosić o pomoc).

Dlatego, zamiast czekać aż wypalenie zawodowe całkiem Cię dopadnie, zareaguj na jego pierwsze symptomy.

✔Jeśli dotychczasowa praca/stanowisko Cię nudzi lub męczy, poszukaj zmiany w ramach dotychczasowej firmy lub nowej pracy w innej organizacji.

✔Jeśli chcesz całkowicie zmienić ścieżkę zawodową, zorientuj się, jakie kompetencje będą potrzebne, w jaki sposób je zdobyć, by się rozwijać w nowym kierunku.

✔ Jeśli brakuje Ci siły, czasu i wiedzy, w jaki sposób dokonać zmian, porozmawiaj ze specjalistą, konsultantem kariery, który specjalizuje się w doradztwie kariery  https://kreatorzykariery.pl/doradztwo-w-karierze-cv/

Zapraszam Joanna 👉 kreatorzykariery.pl

Skorzystaj z naszych usług! osiągnij wyższy poziom swojej kariery