Agencja Doradztwa Personalnego KreatorzyKariery.pl (nr rej. 6926) – partner biznesowy w rozwiązaniach HR, działający w imieniu swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Project Manager
Miejsce pracy: woj. pomorskie
Nr ref.: PM 3/3/19

Obowiązki:

  • Zarządzanie projektami (inwestycje komercyjne) zgodnie z założeniami kontraktu.
  • Koordynacja interdyscyplinarnego zespołu projektowego.
  • Bieżący kontakt i współpraca z Klientami.
  • Nadzór nad poszczególnymi etapami projektu, budżetem, harmonogramem etc.
  • Współpraca z różnymi interesariuszami rynku budowlanego.
  • Raportowanie na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi.
  • Znajomość branży finansowej.
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozbudowanym zespołem.
  • Doskonałe zdolności menadżerskie, analityczne, organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją odpowiedzialności.
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z Klientem.

Oferta pracodawcy:

  • Zatrudnienie u branżowego lidera.
  • Udziału w prestiżowych projektach o skali międzynarodowej.
  • Bogaty pakiet socjalny i szkoleniowy.
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska.

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest firma KreatorzyKariery.pl, z siedzibą w Kętrzynie.

Przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich uaktualniania czy sprostowania w razie stwierdzenia, że dane są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Dane podaję dobrowolnie.”

Aplikacje nie opatrzone klauzulą nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Adres: biuro@kreatorzykariery.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: PM 3/3/19

Skorzystaj z naszych usług!

osiągnij wyższy poziom swojej kariery