Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej

Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej to:

Zamów usługę
  • To usługa szkoleniowa, dzięki której przygotujesz się do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej na interesujące Cię stanowisko pracy.
  • Na podstawie kompleksowej analizy Twoich dokumentów aplikacyjnych, treści ogłoszenia oraz specyfiki rekrutacyjnej danego Pracodawcy przeprowadzimy z Tobą symulację rozmowy kwalifikacyjnej za pomocą komunikatora Skype.

Etapy realizacji usługi Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej:

  • Składasz zamówienie, kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo, ustalamy dogodny termin realizacji Usługi.
  • Przeprowadzamy szczegółowy wywiad zawodowy w celu poznania m.in. posiadanych umiejętności i kwalifikacji oraz stanowiska, które Cię interesuje.
  • Przeprowadzamy 1,5 h symulację rozmowy kwalifikacyjnej. Oceniamy Twoje zachowanie i odpowiedzi na zadane pytania. Przeszkolimy jak pozytywnie zaprezentować się pracodawcy.
  • Przesyłamy mailowo informację zwrotną na temat odbytej rozmowy w postaci Raportu.
Czas realizacji: ustalany indywidualnie Zamów usługę

Zamawiając Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej zyskujesz:

PROFESJONALNY COACHING...udzielany przez praktyków HR. Zobacz kto będzie z Tobą współpracował. Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców, ponieważ prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych. KONKRETNĄ WIEDZĘ...jak się skutecznie zaprezentować podczas spotkania z pracodawcą, w jaki sposób się zachowywać i co należy mówić. Przygotujemy Cię na sztuczki rekruterów i trudne pytania. Pokażemy co poprawić i udoskonalić, jak pokazać swoje największe atuty. RAPORT...Feedback w postaci Raportu, tak abyś mógł w każdej chwili do tego wrócić.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. Zapoznaj się z niektórymi opiniami naszych Klientów:

Zobacz opinie naszych klientów
przygotowanie do rozmowy o pracę Piotr (Manager, logistyka), dn. 14.10.2015 r.
"Bardzo dobrze przygotowaliście mnie do rozmowy w sprawie pracy. Wiele pytań z naszego treningu i faktycznej już rozmowy właściwie powtórzyło się. Momentami miałem wrażenie że rekrutująca mnie pani z HR swojego fachu uczyła się u Państwa :) W efekcie dostałem propozycję pracy." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5862268
jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej maja, dn. 20.03.2015 r.
"Firma przygotowująca w pełni do rozmowy kwalifikacyjne. Polecam." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4793695
Ania (Ubezpieczenia), dn. 23.03.2015 r.
jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej"To jest to czego chciałam, konkretne informacje i porady od osób, które pomogły mi w znalezieniu pracy. Dziś obejmuję stanowisko agenta ubezpieczeniowego." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4813911
jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej Monika, dn. 29.03.2015 r.
"Na spotkaniu z Wami poznałam wiele skutecznych metod i trików jak zachowywać się i zapanować nad swoimi emocjami podczas rozmów. Dziękuję" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4556914
Zobacz opinie klientów

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41