Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej

Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej to:

Zamów usługę
  • To usługa szkoleniowa, dzięki której przygotujesz się do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej na interesujące Cię stanowisko pracy.
  • Na podstawie kompleksowej analizy Twoich dokumentów aplikacyjnych, treści ogłoszenia oraz specyfiki rekrutacyjnej danego Pracodawcy przeprowadzimy z Tobą symulację rozmowy kwalifikacyjnej za pomocą komunikatora Skype.

Etapy realizacji usługi Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej:

  • Składasz zamówienie, kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo, ustalamy dogodny termin realizacji Usługi.
  • Przeprowadzamy szczegółowy wywiad zawodowy w celu poznania m.in. posiadanych umiejętności i kwalifikacji oraz stanowiska, które Cię interesuje.
  • Przeprowadzamy 1,5 h symulację rozmowy kwalifikacyjnej. Oceniamy Twoje zachowanie i odpowiedzi na zadane pytania. Przeszkolimy jak pozytywnie zaprezentować się pracodawcy.
  • Przesyłamy mailowo informację zwrotną na temat odbytej rozmowy w postaci Raportu.
Czas realizacji: ustalany indywidualnie Zamów usługę

Zamawiając Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej zyskujesz:

PROFESJONALNY COACHING...udzielany przez praktyków HR. Zobacz kto będzie z Tobą współpracował. Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców, ponieważ prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych. KONKRETNĄ WIEDZĘ...jak się skutecznie zaprezentować podczas spotkania z pracodawcą, w jaki sposób się zachowywać i co należy mówić. Przygotujemy Cię na sztuczki rekruterów i trudne pytania. Pokażemy co poprawić i udoskonalić, jak pokazać swoje największe atuty. RAPORT...Feedback w postaci Raportu, tak abyś mógł w każdej chwili do tego wrócić.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. Zapoznaj się z niektórymi opiniami naszych Klientów:

Zobacz opinie naszych klientów
przygotowanie do rozmowy o pracę Piotr (Manager, logistyka), dn. 14.10.2015 r.
"Bardzo dobrze przygotowaliście mnie do rozmowy w sprawie pracy. Wiele pytań z naszego treningu i faktycznej już rozmowy właściwie powtórzyło się. Momentami miałem wrażenie że rekrutująca mnie pani z HR swojego fachu uczyła się u Państwa :) W efekcie dostałem propozycję pracy." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5862268
jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej maja, dn. 20.03.2015 r.
"Firma przygotowująca w pełni do rozmowy kwalifikacyjne. Polecam." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4793695
Ania (Ubezpieczenia), dn. 23.03.2015 r.
jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej"To jest to czego chciałam, konkretne informacje i porady od osób, które pomogły mi w znalezieniu pracy. Dziś obejmuję stanowisko agenta ubezpieczeniowego." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4813911
jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej Monika, dn. 29.03.2015 r.
"Na spotkaniu z Wami poznałam wiele skutecznych metod i trików jak zachowywać się i zapanować nad swoimi emocjami podczas rozmów. Dziękuję" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4556914
Zobacz opinie klientów

 

Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej

Rozmowa kwalifikacyjna to bardzo stresujący moment, od którego może zależeć przebieg naszej kariery zawodowej. Każdy chociaż raz w życiu zastanawiał się jak się zachować na rozmowie kwalifikacyjnej, co zrobić z rękami, jak przekonać rozmówcę, że jest najlepszym kandydatem na dane stanowisko. Chcesz mieć pewność, że zrobisz pozytywne wrażenie na osobie prowadzącej rekrutację? Interesuje Cię nie tylko doskonałe zaprezentowanie swoich umiejętności czy przedstawienie przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej, ale także zadbanie o pozostałe aspekty, takie jak mowa ciała czy odpowiedni ubiór? Skorzystaj z naszej pomocy – pokażemy Ci jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej!


Rozmowa z pracodawcą – profesjonalne przygotowanie to podstawa!

Nie wiesz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? To już nie problem, zaufaj naszym ekspertom, którzy służą fachowym doradztwem w tym zakresie! Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne, weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty związane z ogłoszeniem oraz specyfikę danej branży lub pracodawcy i nauczymy Cię, jak się zachować na rozmowie kwalifikacyjnej. Już teraz złóż zamówienie, a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły. Zaczniemy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu zawodowego, dzięki czemu ustalimy Twoje najmocniejsze strony, kompetencje oraz umiejętności, a Ty poczujesz się pewniej! Później przejdziemy do 1/5 godzinnej symulacji prawdziwej rozmowy, w której trakcie zdobędziesz praktyczne umiejętności. Z naszą pomocą nie straszna żadna rozmowa o pracę!


Jak się przygotować – rozmowa w sprawie pracy

Dzięki praktycznym ćwiczeniom rozmowa z pracodawcą przebiegnie w miłej atmosferze, a Ty zrobisz bardzo dobre wrażenie na rekruterze, co pozwoli Ci zdobyć wymarzone stanowisko. Zapomnij o stresie i nerwowym oczekiwaniu – zacznij działać! Skontaktuj się z nami, a pokażemy Ci jak prowadzić rozmowę kwalifikacyjną w wymarzonej branży

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41