Profesjonalny List Motywacyjny

Odbierz 100 PLN zniżki na Doradztwo w karierze. SPRAWDŹ!!!

Profesjonalny List Motywacyjny (LM) to:

Zamów usługę
  • Usługa przygotowania skutecznego dokumentu, który w sposób atrakcyjny przedstawi Twoją kandydaturę pracodawcy i skłoni do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Indywidualnie oraz atrakcyjnie opracowana część merytoryczna i graficzna, dostosowana do stanowiska i specyfiki branży. Dokument piszemy od nowa. 
  • List Motywacyjny, który wyróżni Cię na tle innych kandydatów. Wyrażony językiem korzyści przekona rekruterów.

Przykłady stworzonych przez nas Listów motywacyjnych:

Etapy realizacji Profesjonalnego Listu motywacyjnego:

  • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
  • Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje zawodowe o dogodnej dla Ciebie porze, w celu poznania m.in. posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Skonsultujemy z Tobą cel zawodowy!
  • Tworzymy indywidualną szatę graficzną oraz treść Profesjonalnego Listu Motywacyjnego. Otrzymasz dokument dzięki któremu zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Możesz go samodzielnie edytować w przyszłości.
  • Gwarancja jakości! Pracujemy do momentu Twojej 100% akceptacji.
Czas realizacji: nawet do 24 godzin! Zamów usługę

Zamawiając Profesjonalny List Motywacyjny zyskujesz:

PEWNOŚĆ...że List Motywacyjny jest profesjonalnie przygotowany, ponieważ nad Twoim zamówieniem pracują praktycy w obszarze HR. Zobacz kto będzie z Tobą współpracował. SKUTECZNOŚĆ DOKUMENTÓW...Wiemy jak pisać CV – ponad 90% naszych klientów, którzy skorzystali z usługi przygotowania Profesjonalnego CV i LM otrzymuje zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne! WIARYGODNOŚĆ...Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców. Potrafimy właściwie zaprezentować Twoją osobę, ponieważ sami prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. 100% Klientów poleca nasze usługi na Opineo:

Zobacz opinie naszych klientów
Edyta (Regionalny Kierownik Sprzedaży), dn. 04.11.2015 r.
Po wysłaniu przygotowanych przez państwa dokumentów mam zaproszenia na 3 rozmowy kwalifikacyjne. Jak na wysłane 4 aplikacje to bardzo dobry wynik. Wcześniej jak miałam 1 zaproszenie na 10 złożonych to był dobrze. Serdecznie polecam!." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5973908
Gerzegorz (Manager), dn. 25.10.2015 r.
" kompleksowe podejście do tematu zmiany pracy. Poza ciekawie wyglądającym CV i interesującym listem motywacyjnym uzyskałem również odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Co mnie również zaskoczyło to fakt, że w ramach usługi dostaje się baze firm z obszaru w jakim poszukuje się pracy" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5927063
Anna Maria N. (dyrektor departamentu, bankowość), dn. 18.03.2015 r.
CV zostało napisane jako odpowiedź na wyszukane przez mnie ogłoszenie. Dostałam zaproszenie na spotkanie w sprawie tej oferty. Jestem zadowolona z rezultatu!" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4783784
przemek86 (Prawnik), dn. 18.01.2015 r.
Gorąco polecam!!! Od przygotowania ostatecznych dokumentów przez Panią Joannę do pierwszego kontaktu ze strony pracodawcy minęły 2-3 dni, a finalizacja zmiany miejsca pracy nastąpiła w kilkanaście dni od otrzymania przygotowanych przez Panią Joannę materiałów".(pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4498944
Zobacz opinie klientów

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41