Profesjonalne CV

Odbierz 100 PLN zniżki na Doradztwo w karierze. SPRAWDŹ!!!

Profesjonalne CV to:

Zamów usługę
  • Usługa przygotowania skutecznego dokumentu, który w sposób atrakcyjny przedstawi Twoją kandydaturę pracodawcy i skłoni do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Indywidualnie oraz atrakcyjnie opracowana część merytoryczna i graficzna, dostosowana do stanowiska i specyfiki branży. Dokument piszemy od nowa. Nie przepisujemy CV!
  • CV, które wyróżni Cię na tle innych kandydatów. Wyrażony językiem korzyści przekona rekruterów.

Przykłady stworzonych przez nas CV:

Etapy realizacji Profesjonalnego CV:

  • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
  • Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje zawodowe o dogodnej dla Ciebie porze, w celu poznania m.in. posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Skonsultujemy z Tobą cel zawodowy!
  • Tworzymy indywidualną szatę graficzną oraz treść Profesjonalnego CV. Otrzymasz dokument dzięki któremu zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Możesz go samodzielnie edytować w przyszłości.
  • Gwarancja jakości! Pracujemy do momentu Twojej 100% akceptacji.
Czas realizacji: nawet 24 godziny! Zamów usługę

Zamawiając Profesjonalne CV zyskujesz:

PEWNOŚĆ...że CV jest profesjonalnie przygotowane, ponieważ nad Twoim zamówieniem pracują praktycy w obszarze HR. Zobacz kto będzie z Tobą współpracował. SKUTECZNOŚĆ DOKUMENTÓW...Wiemy jak pisać CV – ponad 90% naszych klientów, którzy skorzystali z usługi przygotowania Profesjonalnego CV i LM otrzymuje zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne! WIARYGODNOŚĆ...Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców. Potrafimy właściwie zaprezentować Twoją osobę, ponieważ sami prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. 100% Klientów poleca nasze usługi na Opineo:

Zobacz opinie naszych klientów
Karina (Doradca, branża bankowa), dn. 18.10.2015 r.
"Jestem najlepszym przykładem tego, że jak się chce to można zmienić pracę na wymarzoną. Trzeba tylko skorzystać z pomocy tych, którzy wiedzą jak się za to zabrać. Chciałam pracować jako doradca w segmencie private banking. Niestety za bardzo nie miałam się czym pochwalić więc zaintersowanie moimi aplikacjami było praktycznie żadne. Dlatego za namową mojej siostry Kasi skorzystałam z pomocy Pani Joanny. Było warto. Nowe CV i list są mega skuteczne. Dotychczas mam na koncie już 3 zaproszenia na rozmowę a niektóre oferty są wciąż aktualne. Najważniejsze jednak że mam konkretną propozycję umowy! Tylko nie chcę zbyt pochopnie podejmować decyzji. Jako bonus otrzymalam bazę pracodawców z interesującej mnie branży i bardzo mi się to przydaje w poszukiwaniach." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5881403
Radek (branża logistyczna), dn. 26.08.2015 r.
Korzystałem z usługi przygotowania dokumentów. Pani prowadząca zlecenie znała tematykę związaną z branżą logistyczną. Sądzę że dzięki temu również dokumenty bardzo mi się podobają."
http://www.opineo.pl/email/5594814
Agnieszka FMCG (Manager, branża FMCG), dn. 08.06.2015 r.
Przygotowane CV podba mi się. Nie jest standardowe, na co szczególnie zwracam uwagę ponieważ sama zatrudniałam u nas w firmie. Jest napisane tak jakby pisał to ktoś z branży. Właśnie o to mi chodziło. Polecam ludziom pracującym w FMCG." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5198522
Magdalena (Dyrektor placówki), dn. 27.04.2015 r.
Po otrzymaniu dokumentów byłam ogromnie/pozytywnie zaskoczona treścią, jak czytałam nie dowierzałam, że czytam o sobie, ja sama nigdy nie stworzyłabym tak profesjonalnych dokumentów. Od 1 maja (po m-cu "szukania" pracy)zaczynam nową pracę w firmie, w której będę mogła spełnić swoje ambicje zawodowe:)" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4992155
Zobacz opinie klientów

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41