Przygotowanie Profesjonalnego CV i LM to:


 • Usługa przygotowania skutecznego dokumentu, który w sposób atrakcyjny przedstawi Twoją kandydaturę pracodawcy i skłoni do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
 • Indywidualnie oraz atrakcyjnie opracowana część merytoryczna i graficzna, dostosowana do stanowiska i specyfiki branży. Dokumenty piszemy od nowa. Nie przepisujemy CV!
 • CV i LM, które wyróżnią Cię na tle innych kandydatów. Wyrażone językiem korzyści przekonają rekruterów.

 

Vector illustration of creative resume template.

Vector illustration of creative resume template.

 

Idealne CV programisty powinno być starannie przygotowane. Poniżej pokazujemy, co jest ważne w CV informatyka.

Profil zawodowy – powinien być krótką i zwięzłą informacją na temat tego: kim jesteś, jakie posiadasz kompetencje oraz jaki masz cel zawodowy. Profil powinien zawierać kilka zdań, które są syntetycznym opisem drogi zawodowej.

Może to wyglądać w taki sposób:

Kim jesteś? Ukończyłem studia inżynierskie na kierunku Informatyka na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Jakie posiadasz kompetencje? Mam 3 letnią praktykę na stanowisku Junior Software Tester. Pracowałem w następujących technologiach SQL, HTML5 i jQuery.

Jakie jest Twój cel zawodowy? Wyspecjalizowałem się w stosowaniu narzędzi Java, dlatego chcę pracować na stanowisku Java Developer.

Sukcesy zawodowe – nie bądź fałszywie skromny. Napisz o swoich osiągnięciach zawodowych. Pracodawcy często poszukują ludzi wychodzących poza ramy swoich obowiązków. Oczywiście objętość tej sekcji w CV musi być dostosowana do długości dokumentu. Zwykle jednak wystarczą 2-4 pozycje. Opisy nie powinny być nadmiernie rozbudowane, ale z ich treści powinno się móc wywnioskować, co było istotą osiągniecia.

Przykłady osiągnięć zawodowych:

Doprowadzenie do terminowej realizacji projektu dla jednego z kluczowych klientów. Zoptymalizowanie narzędzia archiwizującego dane, pozwalające 7-krotnie skrócić czas pracy.

Nadzór nad projektem budowy i implementacji systemu ERP w języku PROGRESS 4GL. Uzyskanie oszczędności w wysokości 15% w stosunku do założeń budżetu projektu.

Umiejętności – należy w zwięzły i czytelny sposób przedstawić informacje na temat znanych technologii, środowisk programistycznych, programów, bądź sprzętu komputerowego.

Można zrobić to w taki sposób:

Networking

TCP/IP, LAN/WAN, VSS, IPsec/SSL, WLAN/802.11, NAT

Hardware

CISCO, Citrix, HP, IBM, DELL

Software

Software Cisco Prime Infrastructure, SNMP, NetFlow, VMWare

Systems

Linux, IOS

 

Zadania na danym stanowisku – nie warto przepisywać swojego zakresu obowiązków. W większości przypadków tego typu dokumenty są bardzo szczegółowe i niestety nie zawsze odpowiadają stanowi faktycznemu. Skup się na pokazaniu 4-8 kluczowych zadań realizowanych na danym stanowisku.

Przykładowo

05.2014 – obecnie. Starszy Programista.NET. KOMPMIXPRO S.A. Warszawa.

 • Tworzenie i rozwój oprogramowania w środowisku Visual Studio .NET.
 • Analiza funkcjonowania oraz poprawa błędów w istniejącym już oprogramowaniu.
 • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania.
 • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej tworzonego oraz rozwijanego oprogramowania.

Wykształcenie – nie zawsze jest to wykształcenie kierunkowe, co wynika ze specyfiki branży. W przypadku studiów podaj nazwę uczelni, kierunek i uzyskany tytuł. Możesz pokusić się o podanie informacji na temat pracy dyplomowej, bądź szczególnych osiągnięć w toku nauki. Warto to zrobić gdy nie mamy bardziej istotnych kompetencji. W przypadku wykształcenia średniego podajemy nazwę szkoły pomaturalnej, bądź policealnej.

Przykładowo:

10.2009 – 06.2015

Politechnika Warszawska

Kierunek: Systemy informatyczne. Uzyskany tytuł: Inżynier.

 

Kursy i szkolenia – w przypadku branży IT często posiadają dużo większą wartość, niż wykształcenie akademickie. Powinniśmy podać nazwę kursu, jednostkę szkolącą oraz datę ukończenia. Podajemy kursy związane z pracą zawodową. Nie wszystko jest istotne. Podawanie kursów sprzed 10 lat, szczególnie jeżeli wiedza tam nabyta wyszła z użycia, nie ma sensu.

Przykładowo:

21.07.2015 – CCIE Routing and Switching.

Języki obce – podajemy jaki język znamy i w jakim stopniu. Można posiłkować się klasyfikacją Rady Europy, gdzie poziomy znajomości są określone symbolami od A1 do C2. Jeżeli posiadamy certyfikaty potwierdzające poziom znajomości, należy podać ich nazwę i datę uzyskania.

Przykładowo:

Język angielski – znajomość na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie. CAE, 11.2015, Poznań.

Zainteresowania – warto podać zainteresowania, które wiążą się z pracą zawodową. Można również pokazać inne, które stawiają nas w pozytywnym świetle.

Przykładowo:

Programowanie sterowników PLC SIEMENS Simatic s7.

Bieganie – zdobycie korony polskich maratonów.

Wolontariat – jeżeli działamy w organizacjach pozarządowych, poświęcamy czas inicjatywom społecznym, to warto o tym napisać. Jeżeli dołożyliśmy kilka złotych do puszki podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy akcji Caritasu, to nie jest to wolontariatJ

Przykładowo:

Organizuję akcje zbiórki żywności i leków na rzecz krajów Trzeciego Świata w ramach działalności w Polskim Czerwonym Krzyżu.

Etapy realizacji Profesjonalnego CV i Listu Motywacyjnego:


 • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
 • Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje zawodowe o dogodnej dla Ciebie porze, w celu poznania m.in. posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Skonsultujemy z Tobą cel zawodowy. 
 • Tworzymy indywidualną szatę graficzną oraz treść Profesjonalnego CV i LM.Otrzymasz dokumenty, dzięki którym zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną! Możesz je samodzielnie edytować w przyszłości.
 • Gwarancja Jakości! Pracujemy do momentu Twojej 100% akceptacji. 

 

Zamawiając Profesjonalne CV i List Motywacyjny zyskujesz:

PEWNOŚĆ...

że CV i List Motywacyjny jest profesjonalnie przygotowane, ponieważ nad Twoim zamówieniem pracują praktycy w obszarze HR.

SKUTECZNOŚĆ DOKUMENTÓW...

Wiemy jak pisać CV – ponad 90% naszych klientów, którzy skorzystali z usługi przygotowania Profesjonalnego CV i LM otrzymuje zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne!

WIARYGODNOŚĆ...

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców. Potrafimy właściwie zaprezentować Twoją osobę, ponieważ sami prowadzimy rekrutacjedla klientów biznesowych.

Opinie naszych klientów

 • kasia, dn. 20.09.2016 r.

  ” CV i LM zostały przygotowane w sposób profesjonalny i są dopasowane do moich potrzeb. Dokumenty są przejrzyste, a ich treści ściśle związane ze stanowiskiem, o które się ubiegam. Osoba tworząca CV bardzo kompetentna, uprzejma i dyspozycyjna. Polecam:-) (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/7742887
 • W.K., dn. 20.04.2016 r.

  Napisane dla mnie dokumenty są bardzo biznesowe. To jest indywidulane doradztwo a nie szablony za kilka złotych z internetu. zdecydowanie dobre rozwiązanie dla chcących się wyróżnić.(pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/6980139
 • Adi, (IT) dn. 11.02.2016 r.

  ” Odkryliście moje mocne strony. Bardziej uwierzyłem w swoje możliwości i zacząłem aplikować na stanowiska w IT. Zdziwiłem się ponieważ zacząłem otrzymywać zaproszenia i to z całkiem sensownymi propozycjami pracy. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/6583112
 • rosmic1988, dn. 27.11.2014 r.

  ” Dziękuję za konkretne dokumenty, które pomogły mi w awansie wewnętrznym. Michał (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/4211683
 • Radosław W. (Dyrektor w branży IT), dn. 17.09.2014 r.

  ” Przygotowane CV jest zdecydowanie inne i nie ukrywam lepsze niż moje poprzednie. List rzcezywiście jest bardzo konkretny, nie ma tam lania wody, ale same fakty. Realizację bonusowego profilu także oceniam pozytwnie. . Teraz widzę, że sposób i forma przygotowania dokumentów aplikacyjnych ma duże znaczenie. Obserwuję to po zwiększonym zaintersaowaniu pracodawców. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/3874778
 • SZOGUN, dn. 28.07.2014 r.

  ” POLECAM W 100%. PROFESJONALNE DORADZTWO, KONTAKT Z KLIENTEM A NA SAM KONIEC SATYSFAKCJONUJĄCE CV. (pisownia oryginalna)

  http://www.opineo.pl/opinia/3624948
 • Adrianna (Manager, branża IT).

  Kreatorzykariery to pierwsza firma w której trafiłam na kompetentnego i znającego tematykę IT doradcę. Moje nowe CV w ciekawy sposób przedstawia dotychczasowe doświadczenie i nie ma tam banałów, które sama często widywałam podczas rekrutacji do mojej ostatniej firmy. I na koniec najważniejsze – mam zaproszenie do firmy w której chcę pracować. Dziękuję i serdecznie polecam Ada.”

  http://www.opineo.pl/email/3126486
 • Więcej opini na

  Słucham swoich klientów

Skorzystaj z naszych usług!

osiągnij wyższy poziom swojej kariery