Profesjonalny list motywacyjny i CV na zamówienie

Odbierz 100 PLN zniżki na Doradztwo w karierze. SPRAWDŹ!!!

Przygotowanie Profesjonalnego CV i LM to:

Zamów usługę
  • Usługa przygotowania skutecznego dokumentu, który w sposób atrakcyjny przedstawi Twoją kandydaturę pracodawcy i skłoni do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Indywidualnie oraz atrakcyjnie opracowana część merytoryczna i graficzna, dostosowana do stanowiska i specyfiki branży. Dokumenty piszemy od nowa. Nie przepisujemy CV!
  • CV i LM, które wyróżnią Cię na tle innych kandydatów. Wyrażone językiem korzyści przekonają rekruterów. Piszemy także CV po angielsku!

Przykłady stworzonych przez nas CV i Listów Motywacyjnych:

Etapy realizacji Profesjonalnego CV i Listu Motywacyjnego:

  • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
  • Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje zawodowe o dogodnej dla Ciebie porze, w celu poznania m.in. posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Skonsultujemy z Tobą cel zawodowy. 
  • Tworzymy indywidualną szatę graficzną oraz treść Profesjonalnego CV i LM. Otrzymasz dokumenty, dzięki którym zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną! Możesz je samodzielnie edytować w przyszłości.
  • Gwarancja Jakości! Pracujemy do momentu Twojej 100% akceptacji. 
Czas realizacji: nawet 24 godziny! Zamów usługę

Zamawiając Profesjonalne CV i List Motywacyjny zyskujesz:

PEWNOŚĆ...że CV i List Motywacyjny jest profesjonalnie przygotowane, ponieważ nad Twoim zamówieniem pracują praktycy w obszarze HR. Zobacz kto będzie z Tobą współpracował. SKUTECZNOŚĆ DOKUMENTÓW...Wiemy jak pisać CV – ponad 90% naszych klientów, którzy skorzystali z usługi przygotowania Profesjonalnego CV i LM otrzymuje zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne! WIARYGODNOŚĆ...Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców. Potrafimy właściwie zaprezentować Twoją osobę, ponieważ sami prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. 100% Klientów poleca nasze usługi na Serwisie Opineo:

Zobacz opinie naszych klientów
Edyta (Regionalny Kierownik Sprzedaży), dn. 04.11.2015 r.
Po wysłaniu przygotowanych przez państwa dokumentów mam zaproszenia na 3 rozmowy kwalifikacyjne. Jak na wysłane 4 aplikacje to bardzo dobry wynik. Wcześniej jak miałam 1 zaproszenie na 10 złożonych to był dobrze. Serdecznie polecam!" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5973908
Henryk G. (Manager, branża finasowa), dn. 26.11.2015 r.
"Jestem zadowolony z poziomu obsługi i profesjonalizmu firmy kreatorzy kariery. Dokumenty zostały bardzo dobrze przygotowane. Szczególne podziękowania należą sięi Pani Joannie za dosonałą znajomość mojej branży czyli bankowości na poziomie menadżerskim." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/6098491
Bartosz (branża IT), dn. 23.11.2015 r.
Rekrutujący mnie menadżer z londyńskiego oddziału firmy stwierdził że mam "impressive resume". SZCZERZE POLECAM!!" (pisownia oryginalna) CV po angielsku napisane na najwyższym poziomie.
http://www.opineo.pl/email/6078605
Agata (Obsługa klienta, branża DIY), dn. 24.09.2015 r.
Rewelacja! Doskonale przygotowane CV i LM i przydatne porady Pani Joanny zaprocentowały otrzymaniem przeze mnie propozycji pracy z obu firm do których aplikowałam, więc mogłam wybierać :) A miałam kilkanaście lat zawodowej przerwy. Polecam wszystkim, bo warto powierzyć przygotowanie CV i LM Profesjonalistom przez duże P. Jeszcze raz bardzo dziękuję!" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5756606
Zobacz opinie klientów

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41