Opinie

Badamy potrzeby i zadowolenie naszych Klientów, dlatego jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie Opineo.pl, prezentującym komentarze naszych klientów. 100% Klientów poleca nasze usługi. Najwięcej pozytywnych komentarzy w branży. Sprawdź! 

 

Ocena KreatorzyKariery.pl wg niezależnego serwisu Opineo: 4.9/5, na podstawie ponad 500 opinii naszych klientów. Zapoznaj się z niektórymi opiniami, które cytujemy poniżej (pisownia oryginalna): 

 

Kamila (Project Manager).

"Indywidualne podejście do klienta, profesjonalnie wykonane dokumenty, dyspozycyjność i bardzo miła współpraca - wszystko pomogło mi bardzo szybko znaleźć nową pracę!"

http://www.opineo.pl/opinie/kreatorzykariery-pl

 

 Magdalena (Manager, bakowość).

"Po otrzymaniu dokumentów byłam ogromnie/pozytywnie zaskoczona treścią, jak czytałam nie dowierzałam, że czytam o sobie, ja sama nigdy nie stworzyłabym tak profesjonalnych dokumentów. Od 1 maja (po m-cu "szukania" pracy)zaczynam nową pracę w firmie, w której będę mogła spełnić swoje ambicje zawodowe:)"

http://www.opineo.pl/email/4992155

 przemek86 (Parwnik, duża, prestiżowa kancelaria w Warszawie).
"
Gorąco polecam!!! Od przygotowania ostatecznych dokumentów przez Panią Joannę do pierwszego kontaktu ze strony pracodawcy minęły 2-3 dni, a finalizacja zmiany miejsca pracy nastąpiła w kilkanaście dni od otrzymania przygotowanych przez Panią Joannę materiałów.

http://www.opineo.pl/email/4498944

 Michał (Manager, branża farmaceutyczna).
"CV przygotowane bardzo dobrze. Dostałem zaproszenie i obecnie jestem w 3 etapie - już ostatnim:))) ubiegania się o stanowisko kierownicze w dużym koncernie farmaceutycznym! Nazwy co oczywiste nie podam :P Osobiście rekomenduję wspólpracę z Panem Gerardem - zna realia branży!."
http://www.opineo.pl/email/3273431

 G.W. (Specjalista ds. Obsługi Klienta).
"Jestem bardzo zadowolony. Przygotowane CV dało mi zaproszenie na rozmowy wstępne do British Airways customer relations team w Sudbury. Bardzo dziękuję i polecam was znajomym, gdyż macie bardzo przystępne ceny w porównaniu z brytyjskimi serwisami tego typu:)”
http://www.opineo.pl/email/3213136

  Agnieszka (FMCG).

"Przygotowane CV podba mi się. Nie jest standardowe, na co szczególnie zwracam uwagę ponieważ sama zatrudniałam u nas w firmie. Jest napisane tak jakby pisał to ktoś z branży. Właśnie o to mi chodziło. Polecam ludziom pacującym w FMCG.
http://www.opineo.pl/email/5198522

 Adrianna (Manager, branża IT).
"Kreatorzykariery to pierwsza firma w której trafiłam na kompetentnego i znającego tematykę IT doradcę. Moje nowe CV w ciekawy sposób przedstawia dotychczasowe doświadczenie i nie ma tam banałów, które sama często widywałam podczas rekrutacji do mojej ostatniej firmy. I na koniec najważniejsze - mam zaproszenie do firmy w której chcę pracować. Dziękuję i serdecznie polecam Ada.”
http://www.opineo.pl/email/3126486

 Bartek (Specjalista, branża logistyczna).
"Po 4 rozmowach na których w swoim życiu byłem i obiecany telefon nigdy nie nastąpił:) zdecydowałem się skorzystać z Przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej . Trening nauczył mnie odpowiadać na pytania z którymi sobie wcześniej totalnie nie radziłem, albo wydawały mi się nieistotnymi:PP Najlepszym jest że to czego mnie nauczyli przekonało moich rozmówców do mojej skromnej osoby:) Polecam Państwa usługi, bo to dobrze wydane pieniądze!.”
http://www.opineo.pl/email/3028921

 Robert (Automotive Manager).
"Dzięki Państwa wsparciu udało mi się zmienić pracę, co biorąc pod uwagę sytuację w branży jest sporym sukcesem. Odczułem silne zaangażowanie w moją sprawę. Zdecydowanie polecam Coaching Zmiany Pracy w KreatorzyKariery.pl. Dziękuję za pomoc!”
http://www.opineo.pl/email/2984871

 Ania
"Bardzo dziękuję Pani Angelice za zaangażowanie. Mam nadzieje, że praca nie pójdzie na marne i znajdę fantastyczną ofertę pracy. Pozdrawiam Anna Konarzewska”
http://www.opineo.pl/email/2920687

 Maciek
"Profesjonalnie i konkretnie. Zgodnie z założonym terminem. Efekt szokujący. Zdecydowanie było warto. Ewidentnie chcąc mieć profesjonalne dokumenty aplikacyjne, trzeba polegać na profesjonalistach. Teraz mam nadzieję, że potencjalni pracodawcy również się zachwycą :).”
http://www.opineo.pl/email/2594974

 Przemke
"Bardzo sprawna, profesjonalna i rozsadna cenowo usluga. Kontakt z firma rzeczowy i szybki. Poprawki i zmiany wprowadzane sa w nielimitowany sposob - do momentu uzyskania pelnej satysfakcji klienta. Pomoc i wsparcie w trakcie calego procesu - rewelacyjne. Pracownicy firmy sa niezwykle zyczliwi i profesjonalni. Produkt koncowy przekroczyl moje oczekiwania. Usluga na pewno spelni wymagania nawet najbardziej wymagajacych klientow. Polecam!!!”
http://www.opineo.pl/email/2414290

 Cecylia z Warszawy.
"Polecam usługi KreatorówKariery. Państwo ustalili mi cały plan poszukiwania pracy. Później sumiennie, krok po kroku realizowaliśmy poszczególne założenia. Dedykowany doradca cały czas służył mi pomocą i wspierał kiedy motywcja słabła. Najważniejsze jednak jest to, iż zmieniłam pracodawcę. Za to serdecznie dziękuję!!! Macie ode mnie obiecaną butelkę śliwowicy:)”
http://www.opineo.pl/email/2607203

 

Więcej opinii znajdziesz na: