Ocena CV

Ocena CV to:

Zamów usługę
 • Profesjonalna opinia na temat Twojego CV, dzięki której dowiesz się, czy zachęci pracodawcę do zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
 • Konkretne informacje, które elementy CV wymagają poprawy.
 • Analizowane są następujące elementy: szata graficzna, układ i przejrzystość dokumentu, zastosowanie niezbędnych w CV modułów/składników, użyte zdjęcie, poprawność stylistyczna, część merytoryczna, ortografia, interpunkcja, czcionka, dopasowanie treści do preferowanego stanowiska.

Etapy realizacji usługi Ocena CV:

 • Składasz zamówienie, poprzez naszą stronę.
 • Załączasz w formularzu zamówienia swoje CV w języku polskim do oceny.
 • Analizujemy Twój dokument.
 • Otrzymujesz raport z oceną eksperta HR.
Czas realizacji: do 3 dni roboczych Zamów usługę

Zamawiając Ocenę CV zyskujesz:

 • WIEDZĘ, jak odbierane jest Twoje CV przez rekruterów.
 • RZETELNE INFORMACJE, co powino zostać poprawione, aby zwiększyło atrakcyjność i konkurencyjność Twojego CV.
 • PEWNOŚĆ, że Twoje dokumenty spotkają się z odpowiedzią pracodawcy w krótszym czasie.
 • PEWNOŚĆ, że ocena jest profesjonalnie przygotowana, ponieważ nad Twoim zamówieniem pracują praktycy w obszarze HR. Zobacz kto będzie z Tobą współpracował.
 • WIARYGODNOŚĆ. Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców. Potrafimy właściwie zaprezentować Twoją osobę, ponieważ sami prowadzimy rekrutacje dla klientów biznesowych.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. Zapoznaj się z niektórymi opiniami naszych Klientów:

Zobacz opinie naszych klientów
tomekz28 (dyrektor, branża IT), dn. 06.05.2013 r.
"Bardzo procesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobra komunikacja z klientem i dotrzymanie terminów. To duży plus. Sporo osób widząc moje CV było pozytywnie zaskoczone profesjonalnością wykonania." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/opinia/2066396
Teresa (dyrektor, branża logistyczna), dn. 16.04.2013 r.
"Mam 23 lata doświadczenia w logistyce i w życiu nie potrzebowałam cv. Kryzys jednak wymusił i na mnie poszukiwanie nowego pracodawcy. Dokumenty wysłałam zgodnie ze wskazówkami, a wczoraj dostałam zaproszenie na rozmowę. Polecam - Teresa - dyrektor."
A.B. (dyrektor departamentu, bankowość), dn. 04.04.2013 r.
"Bardzo dziękuję Pani Joannie za zaangażowanie w napisanie moich dokumentów. Pomogliście mi bardzo. Przejść na stanowisko kierownicze na poziomie central banków w Polcse nie jest łatwo. Macie swój udział w moim sukcesie!" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/opinia/1993989
Katarzyna3 (przedstawiciel, branża farmaceutyczna), dn. 25.02.2013 r.
"Profesjonalnie przygotowane dokumenty, dzięki którym szybko znalazłam pracę. Stały kontakt z osobą prowadzącą skutkuje szybką realizacją zamówienia zgodnego z naszymi oczekiwaniami. Korzystałam z usługi 2 razy i w przyszłości również zdecyduję się na pakiet CV/List motywacyjny." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/opinia/1909163
Zobacz opinie klientów

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41