O firmie

Architekci kariery

Kim jesteśmy?

KreatorzyKariery.pl to licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego (nr rej. 6926). Nasz zespół składa się z doświadczonych coachów, doradców kariery, doradców zawodowych oraz rekruterów.

Poznaj nasz zespół

W swoich codziennych działaniach wspieramy wyższą kadrę zarządzającą, menadżerów, specjalistów i absolwentów w realizacji ich celów zawodowych. Realizujemy również nowatorskie projekty rekrutacyjne.

Proponujemy konkretne, indywidualne i skuteczne rozwiązania dla wszystkich tych, którzy chcą w sposób świadomy planować swoją karierę. Jeśli chcesz zmienić pracę lub branżę, znaleźć nowe zatrudnienie, otrzymać awans, lub zmienić całkowicie swoje życie zawodowe, to skorzystaj z poniższych usług.

Jakie usługi oferujemy?

Doradztwo w karierze:

 • Audyt Kompetencji - to ocena Twojego potencjału zawodowego na podstawie testów psychometrycznych Hogan Assessment Systems. Jest to usługa dedykowana menadżerom i specjalistom, którzy chcą poznać swoje mocne i słabe strony oraz predyspozycje i przeszkody w osiągnięciu sukcesu zawodowego.
 • Coaching Zmiany Pracy - jest dedykowany menadżerom i specjalistom, którzy chcą szybko znaleźć nowe zatrudnienie, nadać swojej ścieżce kariery nowy tor, lub odnieśli na tym polu porażkę. Wyposażymy Cię w profesjonalne i indywidualnie dopasowane narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie zmienić pracę.
 • Konsultacje Kariery - jeśli nurtują cię pytania dotyczące Twojej kariery zawodowej, możliwości rozwoju i awansu, sposobów poszukiwania pracy, lub wiele innych, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi, to usługa dla Ciebie. Przeanalizujemy Twoją sytuację zawodową i skutecznie rozwiejmy wszystkie wątpliwości.
 • Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej - to skuteczny trening przygotowujący Cię do spotkania z pracodawcą. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej na interesujące Cię stanowisko. Zadamy Ci konkretne pytania uwzględniające specyfikę branży i stanowiska, na które aplikujesz. Pokażemy jak zaprezentować się pracodawcy, aby otrzymać wymarzoną pracę.

Profesjonalne CV i List Motywacyjny:

 • Profesjonalne CV i LM - to profesjonalnie i indywidualnie dokumenty aplikacyjne, opracowane od podstaw merytorycznie i graficznie. Usługa szczególnie polecana menadżerom średniego i wyższego szczebla oraz specjalistom, którzy chcą pokonać konkurencję i odnieść sukces na rynku pracy. Dokumnety można zamówieć w pakiecie lub osobno.
 • List Motywacyjny po Rozmowie Kwalifikacyjnej - to narzędzie, które umocni Twój wizerunek w oczach pracodawcy po spotkaniu rekrutacyjnym.
 • Ocena CV - masz już CV, ale nie wiesz czy spełnia aktualne wymogi rynku pracy i jest profesjonalne? Zamów usługę, a otrzymasz konkretne informacje, które elementy wymagają poprawy.
 • Korekta CV - to modyfikacja Twojego aktualnego CV.
 • Profil Zawodowy - to profesjonalna wizytówka, dzięki której zaistniejesz online i staniesz się widoczny dla pracodawców. 

Jeśli nadal nie wiesz, która usługa jest dla Ciebie, lub przed wyborem chcesz skonsultować Twoją indywidualną sytuację zawodową zadzwoń + 48 532 43 42 41 lub napisz biuro@kreatorzykariery.pl

 

Co nas wyróżnia?

 • Indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy profesjonalistami i nie stosujemy gotowych rozwiązań. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest jego sytuacja zawodowa. Podczas każdej realizacji jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, informując go o etapach usługi. Uważnie słuchamy, analizujemy i stosujemy skuteczne rozwiązania.
 • Skuteczność. To nie są puste słowa, to fakt. Potwierdzają to nasi klienci, którzy odnieśli sukces. Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie Opineo.pl. 100% klientów poleca nasze usługi i naszą firmę. Sprawdź sam.
 • Najwyższa jakość. W naszych działaniach dążymy do perfekcji, cechuje nas profesjonalizm i kreatywność. Ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego w swych działaniach kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, poufność, odpowiedzialność. Pracujemy do momentu pełnej satysfakcji z wykonanej usługi.

 

Dla kogo pracujemy?

Nasi klienci to menadżerowie wyższego i średniego szczebla, specjaliści i absolwenci, którym pomogliśmy otrzymać wymarzoną pracę w takich firmach jak Accenture, Orlen, PKO, IBM, BZWBK, Deloitte, LOT, Britisch Airways, DB Schenker, Ernst & Young, Millennium, Orange, Jeronimo Martins, Decathlon, H&M, Empik i wielu innych. 

 

Zapoznaj się z opiniami klientów, którzy nam zaufali i osiągnęli sukces!

 

 

Rzetelność świadczonych przez nas usług i kwalifikacje naszej kadry zostały potwierdzone wpisem do Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (nr rej.: 6926).