Nasz zespół

 

                                     

Joanna Krzykanowska

Założycielka Agencji Doradztwa Personalnego i serwisu KreatorzyKariery.pl   Posiada ponad 9-letnie doświadczenie w branży HR. Na co dzień współpracuje z klientami indywidualnymi (menadżerami i specjalistami takich firm jak np.: Accenture, PGNiG, PKO SA, H&M) oraz z klientami biznesowymi. Realizuje projekty rekrutacyjne, szkoli, doradza oraz przygotowuje profesjonalne CV i listy motywacyjne. W praktyce stosuje nowoczesne metody wspomagające efektywność jednostek i organizacji, m.in. narzędzia psychometryczne Hogan Assessment Systems. Ma za sobą setki indywidualnych sesji z klientami, mających na celu poprawę szans na rynku pracy oraz dostarczenie merytorycznej wiedzy na temat ich potencjału zawodowego. 

Gerard Krzykanowski

Career Coach, Doradca Kariery i dyplomowany Doradca Zawodowy. Ma bogate doświadczenie w zakresie HR, obsługi klienta i sprzedaży, zdobyte w międzynarodowych korporacjach. W KreatorzyKariery.pl  odpowiada za współpracę z klientami biznesowymi  (m.in. rekrutacje, szkolenia, tworzenie map kompetencji) oraz z klientami indywidualnymi (doradztwo, coaching zawodowy). Menadżerom i specjalistom pomaga budować wizerunek na rynku pracy, planować ścieżki zawodowe oraz określać plany i cele. Wspiera w zdobywaniu atrakcyjnej pracy, tworząc indywidualne, profesjonalne CV i listy motywacyjne oraz indywidualne sesje doradcze. Z sukcesami pracował z klientami firm takich jak: Orlen, Lotos, BZWBK, PKO, IBM, DB Schenker.

Katarzyna Tomaszewska

Konsultant  Kariery z doświadczeniem we współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Ma praktykę w przeprowadzaniu rekrutacji pracowników i planowaniu ścieżek kariery. Tworzy skuteczne CV i listy motywacyjne z uwzględnieniem wymagań konkretnych pracodawców oraz trendów na rynku pracy. W atrakcyjny sposób prezentuje  atuty i kluczowe kompetencje menadżerów i specjalistów z różnych branż, dając im możliwość osiągnięcia zakładanych celów.

Justin Nnorom

Native Speaker języka angielskiego, absolwent filologii angielskiej. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniami i szkoleniami biznesowymi od 2007 roku. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w tłumaczeniach z różnych branż, m.in.: prawo, ekonomia, finanse, ubezpieczenia, marketing, IT. Obecnie współpracuje również z tłumaczami Native Speaker innych Języków, m.in. takich jak: rosyjski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski. Z KreatorzyKariery.pl współpracuje w zakresie tłumaczenia profesjonalnych CV i Listów Motywacyjnych na wyżej wymienione języki.

Jolanta Jarocka

 

Absolwentka filologii germańskiej, posiadająca wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach biznesowych. W KreatorzyKariery.pl  tłumaczy  profesjonalne dokumenty aplikacyjne – CV i listy motywacyjne, skierowane na rynki pracy krajów niemieckojęzycznych oraz na polski rynek pracy.