Doradztwo w Karierze + CV

Doradztwo w karierze + CV to:

Zamów usługę
  • Rozwiązanie dla chcących zmienić branżę lub pracodawcę. Jeśli nie wiesz jaki obrać kierunek kariery zawodowej. Masz wątpliwości na jakie stanowisko aplikować. Bądź chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz na jaką. To jest to usługa odpowiednia dla Ciebie!
  • Przeprowadzamy z Tobą konsultacje za pośrednictwem Skype, telefonu, bądź innego komunikatora. Weryfikujemy Twoją dotychczasową karierę i określamy potencjalne możliwości rozwoju.
  • Otrzymujesz od nas Rekomendacja Zawodowe.Określamy Twój cel zawodowy. Wskazujemy najbardziej skuteczne sposoby jego osiągnięcia. Wszystkie informacje otrzymasz w formie pisemnego raportu.
  • Przygotowujemy Twoje nowe profesjonalne CV. Skuteczny dokument, który w sposób atrakcyjny przedstawi Twoją kandydaturę pracodawcy i skłoni do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Etapy realizacji usługi Doradztwo w Karierze + CV :

  • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
  • W ustalonym terminie odbywamy konsultacje, które kończą się otrzymaniem pisemnych Rekomendacji Zawodowych.
  • Przygotowujemy od podstaw merytorycznie i graficznie Profesjonalne CV. Gotowy dokument wysyłamy mailem.
Czas realizacji: nawet 48 godzin! Zamów usługę

Zamawiając Doradztwo w Karierze + CV zyskujesz:


INDYWIDUALNE DORADZTWO

w zakresie wyboru drogi zawodowej.Rzetelna opinia weryfikująca Twoje plany zawodowe. 

Zobacz kto będzie z Tobą współpracował.

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ  w zakresie profesjonalnego CV. Zyskujesz właściwie napisany dokument, który jest zgodny z Twoim celem.  WIARYGODNOŚĆjesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy rynek ponieważ sami rekrutujemy na rzecz naszych klientów biznesowych.
FEEDBACKodnośnieTwojej osoby na rynku pracy.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. Zapoznaj się z niektórymi opiniami naszych Klientów:

Zobacz opinie naszych klientów
Agata (Przedstawiciel Medyczny), dn. 31.07.2015 r.
Po skorzystaniu z usług i rozesłaniu CV w końcu coś się ruszyło, jutro rozmowa kwalifikacyjna na Przedstawiciela Medycznego. Dziękuję za pomoc" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5466919
Anna, dn. 02.06.2015 r.
Bardzo jestem zadowolona z poziomu obsługi i efektu końcowego bo na każdym etapie jest na wysokim poziomie. Jest duże prawdopodobieństwo, że ponownie skorzystam z usług firmy i bez obaw będę polecała innym osobom." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5171315
Robert (Wsparcie biznesu), dn. 23.04.2015 r.
Rewelacja za przyzwoite pieniądze. Prowadząca moje zamówienie Pani napisała zupelnie od nowa moje CV. Tego nie da się porównać z tym co miałem dotychczas. REWELACJA! Polecam wasze usługi bardzo mi pomogliście! Robert z Wrocławia" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4977445
Beata, dn. 10.04.2015 r.
"Jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych oraz za zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Wyrazy uznania za doskonałą znajomość tematu." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/4908718
Zobacz opinie klientów

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41