Agencja Doradztwa Personalnego KreatorzyKariery.pl (nr rej. 6926) – partner biznesowy w rozwiązaniach HR, działający w imieniu swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Logistic Business Development Manager
Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref.: LDM 3/4/19

Obowiązki:

  • Rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie nowych kontrahentów.
  • Budowanie strategii sprzedażowej i rozwojowej.
  • Tworzenie ofert współpracy i negocjowanie kontraktów.
  • Monitorowanie realizacji założeń kontraktów.
  • Rozwój usług i współpracy z klientami.
  • Odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi klientów.

Wymagania:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku z udokumentowanymi sukcesami.
  • Praktyczna znajomość branży logistycznej (transport drogowy, morski/lotniczy).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Swoboda w budowaniu relacji B2B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Doskonałe zdolności menadżerskie, analityczne, organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Orientacja na biznes i realizację celów.

Oferta pracodawcy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość pracy w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie.
  • Bogaty pakiet socjalny.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest firma KreatorzyKariery.pl, z siedzibą w Kętrzynie.

Przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich uaktualniania czy sprostowania w razie stwierdzenia, że dane są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Dane podaję dobrowolnie.”

Aplikacje nie opatrzone klauzulą nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 Adres: biuro@kreatorzykariery.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: LDM 3/4/19

Skorzystaj z naszych usług!

osiągnij wyższy poziom swojej kariery