Coaching Zmiany Pracy

Coaching Zmiany Pracy to:

 • Program coachingowy, dla osób, które szybko i skutecznie chcą znaleźć nową pracę.
 • Usługa złożona z:

  Analizy Twojej Kariery - kompleksowa analiza Twojego profilu zawodowego, sytuacji zawodowej, doświadczenia i kwalifikacji. Wskażemy również Twoje mocne i słabe strony. Wspólnie określimy cel zawodowy i kierunek rozwoju kariery zawodowej.

  Profesjonalnego CV i List Motywacyjnego - przygotujemy indywidualne i skuteczne dokumenty aplikacyjne w języku polskim. Tworzone przez nas CV i LM to indywidualne projekty graficzne oraz przygotowana od podstaw część merytoryczna, dopasowana do wymagań docelowego stanowiska.

  Profilu na portalu zawodowym - opracujemy Twoje wirtualne CV. Przygotujemy profil na LinkedIn lub GoldenlinePodpowiemy jak rozwijać sieć kontaktów, dotrzeć do pracodawców i headhunterów.

  Strategii Poszukiwania Pracy - pokażemy, jak skutecznie szukać pracy, najbardziej skuteczne metody poszukiwania pracy i budowania swojego wizerunku na rynku pracy.

  Propozycji pracodawców - przygotujemy listę potencjalnych firm i headhunterów, do których możesz aplikować, złożyć propozycję współpracy.

  Przygotowania do Rozmowy Kwalifikacyjnej - szkolenia, dzięki któremu przygotujesz się do bezpośredniego spotkania z pracodawcą. Opracujemy dla Ciebie zestaw pytań i przeprowadzimy, za pomocą komunikatora Skype, godzinną symulację rozmowy kwalifikacyjnej.

  Motywacji i Wsparcia - będziemy w stałym kontakcie, po to aby Cię na bieżąco wspierać i motywować w realizacji strategii poszukiwania pracy.

 • Czas trwania programu, zależy od Twojej indywidualnej sytuacji i preferencji. 
 • Usługa realizowana jest telefonicznie/mailowo/za pośrednictwem Skype. Nie musisz wychodzić z domu, gdyż usługę realizujemy w dogodnym dla Ciebie terminie i formie! Dołącz do grona naszych Klientów, którzy dzięki naszemu wsparciu zdobyli upragnioną pracę.

Etapy realizacji Coachingu Zmiany Pracy:

 • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
 • Realizujemy krok po korku opisane wyżej etapy Usługi.
 • Odbywamy z Tobą spotkanie telefonicznie lub poprzez Skype. Po każdym spotkaniu umawiamy dogodny termin kolejnej sesji.
 • Otrzymujesz od nas niezbędne materiały.
Czas realizacji: ustalany indywidualnie Zamów usługę

Zamawiając Coaching Zmiany Pracy zyskujesz:

PROFESJONALNE WSPARCIE...i trening zdobywania nowej pracy. WSPARCIE EKSPERTÓW HR...i motywacja w dokonaniu zmian zawodowych. Zobacz kto będzie z Tobą współpracował. KONKRETNĄ WIEDZĘ...i indywidualną, rzetelną pomoc. esteśmy Agencją Doradztwa Personalnego. Znamy oczekiwania pracodawców, wiemy jak do nich dotrzeć, znamy rynek pracy od podszewki.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. Zapoznaj się z niektórymi opiniami naszych Klientów:

Zobacz opinie naszych klientów
Małgorzata (RKS - branża farmaceutyczna), dn. 21.08.2016 r.
" Firma kompetentna i profesjonalna, na bardzo wysokim poziomie - w każdym obszarze świadczonych usług. Kultura i indywidualne podejście do klienta, pozwala na zakwalifikowanie firmy " KreatorzyKariery.pl", do absolutnie godnych polecenia. Usługi świadczone przez firmę, pozwalają klientowi na uzyskanie konkretnych, oczekiwanych efektów." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/opinia/7589476
Adam (Dyrektor Kontraktu - branża budowlana), dn. 30.03.2016 r.
" Do usługi, którą wykupił w ramach outplacementu, mój były już pracodawca nie podszedłem początkowo zbyt poważnie. Wziąłem to za swoistą kurtuazję P. Prezesa względem mnie i chciałem jak najszybciej mieć to za sobą. Za to też chciałem Państwa tutaj oficjalnie przeprosić. Uważałem że ponad 20 lat pracy w tym 9 i pół na stanowiskach dyrektorskich oraz przede wszystkim konkretne kwalifikacje wynikające z posiadanych państwowych uprawnień i 2 ukończonych kierunków technicznych, są zupełnie adekwatne na krajowym rynku pracy. To był duży błąd w moim myśleniu, który P. Joanna wraz ze swoim zespołem zmienili. Podkreślenia warte jest kompleksowe podejście w przeprowadzaonym coachingu do mnie jako klienta. Okazało się, że nawet taki detal jak właściwie nazwane konto email ma znaczenie. Mało tego, powieninem chcieć więcej, niż miałem dotychczas - w sensie rangi stanowiska, wynagrodzenia, benefitów. Dużym wyzwaniem było przekonanie mnie do takiego sposobu myślenia, uwzględniając ówczesną sytuację. To też się Państwu udało. Program jest kompleksowym rozwiązaniem, który uczy zdobywać nowe stanowiska, wyposaża w całą gamę środków temu służących i daje opiekę doświadczonego doradcy. Najważniejszy jest jednak efekt, który oceniam bardzo wysoko, Zajmuję obecnie nowe i nie ukrywam, że dużo lepsze od poprzedniego stanowisko w firmie będącej liderem branży w Polsce. Dziękuję za wsparcie i serdecznie polecam, Adam S." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/opinia/6862525
dawid (Business Development Manager), dn. 20.10.2015 r.
Od miesiąca pracuję w cenionej firmie na stanowisku business development manager i to w dużej mierze dzięki Wam. Pokazaliście mi jak zainteresować przyszłego pracodawcę, zweryfikowaliście moje kompetencje. Rekomenduję Pana Gerarda jako profesjonalnego coacha kariery!(pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/opinia/5894184
Tomek W. (Sales Manager), dn. 12.08.2015 r.
Pani Asia zrealizowała ze mną kompleksowy program coachingowy. Dzięki czemu otworzyły mi się nowe możliwości rozwoju zawodowego, których nie do końca byłem świadomy. Obecnie mam realne możliwości zaistnienia na innych stanowiskach, również w odmiennych od dotychczasowych branżach. Godnym podkreślenia jest fakt, że poszczególne etap usługi faktycznie dawały mi to co było zapowiedziane. Np. kilka ze wskazanych mi firm wyraziło zainteresowanie moją osobą. Odbywam dzięki temu perspektywiczne spotkania rekrutacyjne. Polecam coaching w KreatorzyKariery - za profesjonalizm i realne efekty." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5528972
Zobacz opinie klientów

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41