Audyt Kompetencji

Audyt Kompetencji to:

Zamów usługę
  • Ocena Twojego potencjału na podstawie profesjonalnych testów psychometrycznych Hogan Assessment Systems: Kwestionariusz Osobowości Hogana HPI oraz Badanie Rozwojowe Hogana HDS. Kwestionariusz HPI opisuje „jasną stronę osobowości”, czyli mocne strony i predyspozycje do osiągnięcia sukcesu. Badanie testem HDS („ciemna strona osobowości”) określa obszary, które mogą stać się przeszkodą dla dalszego rozwoju kariery. Testy stosowane są do badania kadry menadżerskiej i specjalistycznej.
  • Usługa, dla osób które często nie mają dostępu do wartościowej informacji zwrotnej na temat swoich mocnych i słabych stron, zachowań ułatwiających i utrudniających rozwój kariery.
  • Raport opracowany przez certyfikowanego doradcę na podstawie otrzymanych wyników testów. Zawiera graficzne przedstawienie wyników uzyskanych dla poszczególnych skal testów, definicje skal, dokładny opis badanej osoby w aspekcie pełnionej funkcji wraz z wskazówkami rozwojowymi.

Etapy realizacji Audytu Kompetencji:

  • Składasz zamówienie, a my kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i/lub mailowo.
  • Otrzymujesz kod dostępu do naszej platformy testowej.
  • Wykonujesz proste testy on - line, złożone z kilkudziesięciu pytań, co zajmuje 15 - 20 minut.
  • Otrzymujesz pisemny Raport, który zostaje z Tobą omówiony (telefonicznie, Skype).
  • Testy wykonujesz w dogodnej dla siebie porze i miejscu. Szanujemy Twój czas - nie musisz nigdzie jeździć, umawiać się na spotkania, itp.
Czas realizacji: ustalany indywidualnie Zamów usługę

Zamawiając Audyt Kompetencji zyskujesz:

MOŻLIWOŚĆ...skorzystania z narzędzia testowego, które stosują światowe korporacje i liderzy poszczególnych branż w procesach rekrutacyjnych i zarządzaniu zasobami ludzkimi. UNIKATOWĄ WIEDZĘ...na temat dalszego rozwoju Twojej ścieżki kariery. RAPORT...na temat cech osobowościowych, które pozwalają przewidzieć Twój sukces w osiągnięciu celów lub mogą doprowadzić do wypadnięcia z kursu kariery. Pokażemy Twoje mocne i słabe strony. Wskażemy cechy niezbędne do osiągnięcia sukcesu oraz cechy, które utrudniają utrzymanie relacji w środowisku pracy.

Opinie klientów:

Jako pierwsza i jedyna firma w branży poddaliśmy nasze usługi ocenie na niezależnym serwisie, prezentującym komentarze naszych klientów. Zapoznaj się z niektórymi opiniami naszych Klientów:

Zobacz opinie naszych klientów
Zbyszek, dn. 19.11.2013 r.
"Zdecydowanie polecam. Audyt dał mi więcej informacji na własny temat niż co kolwiek innego." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/2585766
Kate, dn. 04.06.2013 r.
"Jestem zaskoczona wynikami testów i audytu. Nie spodziewałam się takiego profesjonalnego podejścia. Wiem gdzie leży problem i co mam poprawić, aby awansować i się rozwijać. Polecam osobom które utknęły na jednym stanowisku!" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/2132610
Jakub, dn. 02.05.2013 r.
"Wyniki audytu mnie zaskoczyły. Jestem regionalnym dyrektorem z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej i myślałem, że znam siebie. Dowiedziałem się wiele nowego na swój temat, a przede wszystkim poznałem swoje słabe strony. Teraz już wiem jak skuteczniej zarządzać relacjami z moim zespołem sprzedażowym. Bardzo dobra usługa. Warta wydanych pieniędzy. Świetny kontakt z klientem. Żałuję, że nie mam takich narzędzi w firmie do zbadania swoich pracowników :(" (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/2059499
dawid, dn. 20.10.2015 r.
"Od miesiąca pracuję w cenionej firmie na stanowisku business development manager i to w dużej mierze dzięki Wam. Pokazaliście mi jak zainteresować przyszłego pracodawcę, zweryfikowaliście moje kompetencje. Rekomenduję Pana Gerarda jako profesjonalnego coacha kariery!." (pisownia oryginalna)
http://www.opineo.pl/email/5894184
Zobacz opinie klientów

 

 

Zamów usługę

Jeśli masz jakieś pytania wejdź w Najczęstsze pytania (FAQ),
lub napisz na biuro@kreatorzykariery.pl, tel.: + 48 532 43 42 41